Turnaje2024Liga dvojicI. část 2024Plzeň1.hrací den
Plzeňská skupina Ligy dvojic byla zahájena svým 1. kolem 27. března 2024. Skupina má jako obvykle 6 týmů, i když dnes se nemohli dostavit ZaZa, takže se hrálo v pěti + 1 hra na průměr. Tradičně týmy hrají ve složení dospělý + junior/dítě, případně junior/dítě + junior/dítě. Dnešní výsledkovou tabulku suverénně ovládl ALLIN (Bártovi ... Více

Vloženo: 28. 03. 2024 20:36:09

Na BB dvojicích vítězí Lenka Zvěřinová, tentokrát s Pavlem Nádvorníkem.

Turnaje2024MoravaBrnoSmíšené páry03 Březen
Ve středu 27.3.2024 se v centru Bowling Brno konalo již 3. kolo turnaje Smíšených párů, ve kterém se utkalo celkem 28 dvojic, které mezi sebou soutěžily nejen o první příčku, ale také o bohaté balíčky. Absolutními vítězi 3. kola se stala dvojice Lenka Zveřinová a Pavel Nádvorník s celkovým součtem 1611 bodů. Na druhém místě se umístila ... Více

Vloženo: 28. 03. 2024 16:21:37

Vítězem 2. turnaje Olympia BC se stal Pavel Čermák

Turnaje2024Praha / Střední ČechyVšenoryOlympia Bowl. Cup02 Březen
eč čísel hovoří jasně. Turnajová série Olympia Bowling Cup – Numismatika 2024 si u hráčů rychle našla své místo. Malé a bezvadně fungující centrum Olympia ve Všenorech u Prahy nachází u hráčů stále vetší oblibu. Během dvou turnajů se zapsalo do žebříčku celkem 90 hráčských jmen. Na březnový turnaj díky ... Více

Vloženo: 28. 03. 2024 16:11:55

Říčanské Iron Dvojice získávají na oblibě

Turnaje2024Praha / Střední ČechyŘíčany (Vojkov)Dvojice03 Březen
V pondělí 25. března se odehrál v pořadí třetí letošní turnaj nové celoroční série na herně Bowlingu Vojkov a sice Říčanské Iron Dvojice. Hraje se v podstatě stejným formátem, jako nuceně ukončené a velmi oblíbené Prosecké ProShop Dvojice na herně Xbowlingu Prosek Duo loňské sezóny, a i zde již pomaličku turnaj ... Více

Vloženo: 27. 03. 2024 17:11:19

Ondřej Kvasnička vítězem březnové Říčanské Iron Desítky

Turnaje2024Praha / Střední ČechyŘíčany (Vojkov)Desítka03 Březen
Ve čtvrtek 21. března se odehrál letošní v pořadí třetí turnaj celoroční série Říčanské Iron Desítky na herně Bowlingu Vojkov. Byť ještě několik hodin před konáním obsazovačka praskala plností ve švech, konečná realita byla o dost smutnější, když si nakonec na tentokráte provařeném sportovním mazacím modelu SPORT 3-1 ... Více

Vloženo: 26. 03. 2024 18:18:34

Předvelikonoční Valašskou devítku ovládl Mira Staněk

Turnaje2024MoravaXb. ValMezValašská devítka03 Březen
Netradičně předposlední neděli v měsíci, 24. března 2024, se v centru Xbowling ValMez odehrál třetí turnaj Valašské devítky s měšcem. Důvod hrát o týden dříve byl prostý. Ctíme svátky vánoční i velikonoční, a chceme Vám všem dopřát strávit nadcházející Velikonoční neděli v kruhu ... Více

Vloženo: 25. 03. 2024 11:10:57

V březnu na Letenském poháru Matěj Pokorný vracel úder

Turnaje2024Praha / Střední ČechyLetná (Radava)Letenský pohár03 Březen
Ve středu 20. března proběhl březnový turnaj pro jednotlivce, kde hráči sbírali body do celoroční série zvané Letenský pohár. Tentokrát se akce zúčastnilo 33 soutěžících. Už v prvním kole se ukázalo, že to bude hlavně souboj dvou mužů. Aleš Vlasák obhájce vítězství z února začal výborně a výkonem 428 bodů první kolo ... Více

Vloženo: 22. 03. 2024 21:49:57

David Klein si připisuje další vítězný zářez na pažbu Jadranské desítky

Turnaje2024MoravaFrýdek-MístekJadranská desítka03 Březen
Předlouhý byl březnový turnaj Jadranské desítky. Troufneme si říct, že to byl možná i národní rekord, když se turnaj rozehrál v sobotu 2. března 2024 a ukončil se dohrávkou ve čtvrtek 21. března 2024. Žádnou vědu z toho samozřejmě neděláme, to je jen taková perlička na úvod. Když prostě nejsou volné termíny, tak nejsou, s tím se nedá nic ... Více

Vloženo: 22. 03. 2024 12:53:16 Aktualizováno: 22. 03. 2024 14:39:42

Stejně jako v únoru vítězí Standa Bernášek s Romanem Fiskem

Turnaje2024Severní ČechyChomutovBBO dvojice04 Březen
Ve středu 20.3. se v chomutovském Strikelandu odehrál 9. turnaj BBO dvojic. Hrálo se na dlouhém mazání, zúčastnilo se 14 dvojic a po kvalifikaci 10 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Jirka Forman s Vaškem Nedbálkem a z desátého Dana a František Kubíkovi. Následovalo finále hrané na čtyři hry s pátou ... Více

Vloženo: 22. 03. 2024 8:13:02

6. BBO NejKUFRY devítku Strikeland ovládlo mládí

Turnaje2024Severní ČechyChomutovBBO devítka03 Březen
V neděli 17.3. se v chomutovském Strikelandu odehrál 6. turnaj BBO NejKUFRY devítky. Přijelo 34 hráčů a 20 z nich postupovalo do finále, z prvního místa Milan Svoboda, z šestnáctého po odstoupení Míry Dutky Pavel Lebeda a z Desperada Ríša Enders, Richard Gräsler, Lucka Brožková a Anička Chotěnovská. V turnaji zvítězil Toník ... Více

Vloženo: 21. 03. 2024 18:52:54

Lukáš Obrusník si jen tak přišel zahrát

Turnaje2024Praha / Střední ČechyXb. ProsekDevítka03 Březen
V úterý 19. března se odehrál na herně Xbowlingu Prosek Duo letošní třetí turnaj celoroční série Prosecké Iron Devítky. V předjarním čase si od sportovního bowlingu přišlo odpočinout 45 hráček a hráčů a jako obvykle si velká část odnesla spoustu bonusových sladkostí i zdravějších nápojů oproti zvyklostem. Každý ... Více

Vloženo: 21. 03. 2024 10:29:18

Kdo umí, ten umí, kdo neumí…

Turnaje2024MoravaBlanskoVinca cup02 Březen
…což se dost často spravedlivě ukáže ve výsledcích. Díky mé dokonalé práci taky na fotkách, na které jsem, na rozdíl od fotografovaných, velice pyšný. Druhý nejlepší průměr z těch, co hráli, měl Mykola, který ze sebe vymačkal, co mohl a turnaj vyhrál. Průměr měl, stejně jako dopoledne, až druhý nejlepší, protože ... Více

Vloženo: 20. 03. 2024 15:56:39

Petr Zach se dočkal a vyhrává svůj první letošní turnaj

Turnaje2024Praha / Střední ČechyBenešovFerdinand devítka03 Březen
V neděli 17. března se v benešovském S-centru odehrál 3. turnaj Ferdinand devítky 2024 za účasti 27 hráčů a hráček. V kvalifikaci nastínil své ambice a herní pohodu na nelehkém dlouhém mazání "mrtvého muže" Petr Zach st., který tak nakročil do semifinále z prvního místa. Do finále šel, však po úspěšném ... Více

Vloženo: 19. 03. 2024 9:00:46

První místo beze změny, opět vítězí Aleš Procházka

Turnaje2024Jižní ČechyHluboká nad VltavouSuperLevna PC Cup03 Březen
V kvalifikaci zahrál Aleš Procházka průměr 214 a ve finále 240. Proti tomu se moc bojovat nedalo. Zaslouženě tak zvítězil a upevnil si první místo v průběžném pořadí. Do poslední hry držel i nejvyšší nához za muže, ale Kelt tam poslal v poslední hře úžasných 269 a piváky bral on. Blanka Heřmánků si hodila labutí jezero 222 a taky si odnesla ... Více

Vloženo: 19. 03. 2024 8:51:39

Rodinné fotky, to je něco

Turnaje2024MoravaBlanskoCitroën cup03 Březen
Minule jsem fotil Vodáky (s velkým V >> ZDE), což jsem se pokusil přebít Barvínky. Byli jsme jen tři, na krajích já a můj bratr Jan a mezi námi Michal, nový bowler v Blansku. Na počet jsme prohráli, ale ten výraz tvářích je jasná výhra. Na tu vypadal i můj bratr v turnaji, po kvalifikaci třetí, ale ač mimořádně nezmrvil poslední dvě hry, byly ... Více

Vloženo: 19. 03. 2024 8:49:06

Vítězem první letošní Holešovské devítky se stal Jirka Šípek

Turnaje2024MoravaHolešov02 Holeš. devítka
Drazí bowlingoví nadšenci v neděli 17.3.2024 se u nás, v Bowling Clubu Holešov, odehrál devítkový turnaj s názvem Holešovská devítka. Účast byla perfektní. Měli jsme „fullhouse“ tedy 24 hráčů a ještě nějaké v záloze. Jistě všichni znáte systém devítkové hry, která je ... Více

Vloženo: 18. 03. 2024 16:32:07 Aktualizováno: 18. 03. 2024 21:57:41

Svou druhou trofej v Jadranském Mixu získávají Redzinovi

Turnaje2024MoravaFrýdek-MístekJadranský Mix03 Březen
Třetí neděle v měsíci patří na herně Jadran Frýdek-Místek oblíbenému turnaji Jadranský Mix. Tím šťastným datem byl 17. březen 2024. Za téměř jarního počasí se opět obě rundy zcela naplnily. Moc si toho vážíme a jsme rádi, že si náš turnaj získal u hráčů takovou oblibu. Prvních šest párů se po ... Více

Vloženo: 17. 03. 2024 19:48:00

Na Radavě překvapila favority v K.O. devítce Markéta Müllerová

Turnaje2024Praha / Střední ČechyLetná (Radava)K.O. devítka01 Březen
13. března se sešla na Radavě na poměry K.O. devítky poměrně skromnější konkurence. Absentovaly stálice, hráči jako Pepa Colon, Martin Vyhnanovský nebo Květa a Honza Doubravovi. Na startovní listině se sešlo 35 jmen hráčů, kteří si to rozdali v tříkolovém klání turnaje, který se celý večer hraje „devítkou“ – tzn. když prvním hodem ... Více

Vloženo: 17. 03. 2024 14:53:27

Březnový Senior Cup ovládla Jana Irglová

Turnaje2024MoravaXb. ValMezSenior Cup Tour VM03 Březen
Přejeme krásný, už opravdu skoro jarní den, přátelé. Utíká to a už je tady další Senior Cup Tour ValMez. Tentokrát se v Xbowlingu ValMez sešlo ve čtvrtek 14. března 2024 bojovat o body do celoroční série a samozřejmě i o vítězství 21 hráčů, aby doplnili 3 borce z předehrávky na celkových počet 24 startujících. Z ... Více

Vloženo: 15. 03. 2024 12:08:03

Germi spadl z jahody na znak, vítězí Tonda Matějka

Turnaje2024Praha / Střední ČechyŘepy (Manta)Devítka03 Březen
- V pražském bowlingovém centru Manta se dne 14.3.2024 hrál třetí turnaj z série Manta devítka. V kvalifikaci bojovalo přes 30 hráčů o 18 postupových míst z kvalifikace, ale i o průměr pro jednu finálovou hru. Mazací model byl trochu odlišný od toho minulého a zdaleka nepadala taková čísla, ale průměry hráčů byly paradoxně mnohem vyšší. - Již ... Více

Vloženo: 15. 03. 2024 10:15:57 Aktualizováno: 15. 03. 2024 12:23:34