Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dostaňme bowling na program OH 2024 v Paříži!

Vážení příznivci bowlingového sportu. Před několika dny proběhlo setkání představitelů World Bowling (a členů francouzské bowlingové federace) se zástupci MOV a organizátorů LOH 2024, aby diskutovali možnost zařazení bowlingu do programu olympijských her v Paříži v roce 2024. Členové MOV i organizátoři LOH Paříž 2024 byli mimo jiné pozvání i na finále premiérového Mistrovství světa juniorů, které bude 23. března 2019 hostit právě Paříž. World Bowling také ve spolupráci s nezávislou iniciativou bowlingových fanoušků, která chce podpořit společné bowlingové úsilí pro Paříži v roce 2024, vytvořili webovou stránku s cílem umožnit všem bowlingovým nadšencům, jednotlivcům, hráčům, trenérům, fanouškům podepsat petici k podpoře zařazení bowlingu na olympijské hry v roce 2024 a také shromáždit formou ankety další informace, které by byly užitečné pro World Bowling při vývoji budoucích strategií,  jak dostat bowling na olympiádu (právě ohledem na požadavky a preference MOV).

Adresa petice i ankety je  www.bowlingforgold.com 

World Bowling požádal všechny členské federace, aby distribuovaly tento text a link na webové stránky a dále vyzvali své jednotlivé členy a fanoušky bowlingu, aby podepsali Petici pro Paříž 2024 a případně se i zúčastnili ankety. Materiály jsou k dispozici v sedmi jazycích: angličtina, francouzština, čínština, japonština, korejština, španělština a ruština. Vyplnění Vám zabere jen pár minut, podpis petice je otázka několika vteřin.

Prosíme Vás tedy o Vaší participaci a to co nejrychleji, protože o případném zařazení bowlingu jako dalšího sportu LOH se má rozhodnout již koncem března 2019.

Za všechny, kteří by bowling na olympiádě uvítali, děkujeme za Váš čas a ochotu.

Karel Vopička a Karel Kutina

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb