Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

1. turnaj nového ročníku BBO devítky Strikeland vyhrává Ondra Heligr

1. - 3. místo

V neděli se v Chomutově za účasti 34 hráčů konal 1. turnaj nového ročníku BBO devítky Strikeland. V kvalifikaci zvítězil Vavřa Hradil (1063) a jako poslední postupoval do semifinále Ivan Zlesák (824), z Desperada pak Martin Bula, Jirka Forman, Dana Soukupová a Ivanka Šmejkalová. Tři následné semifinálové hry určily dvanáctku finalistů, na postup bylo potřeba zahrát průměr 220 a překvapivě nepostoupil vítěz kvalifikace. Finále bylo přehlídkou třístovek, kdo chtěl na bednu, musel alespoň jednu hodit. Vítězem 1. turnaje se po zásluze stal celoroční vítěz BBO devítky Strikeland 2017/2018 Ondra Heligr po finálových výkonech 300, 300, 246 a to ještě druhá třístovka byla čistá. Jen o čtyři kuželky druhý skončil Toník Nahodil (242, 300, 300) a třetí Martin Křížek (300, 234, 286). Dále se umístili Petr Heligr, Vašek Kordulík ml., Jirka Vrážel st., Vojta Plánička, Štěpán Heligr, Abdul Kassas, Vláďa Horňák, Jirka Forman a Zdenka Pláničková. Byly oceněny tři nejlepší ženy – Zdenka Pláničková, Anička Breindlová a Dana Soukupová. Mezi seniory kralovali Jirka Vrážel st., Vojta Plánička a Vláďa Horňák a nejlepšími juniory byli Vašík Kordulík ml., Martin Bula a Eliška Bulová. Zde je fotogalerie a kraťoučké BBO video.

Po kvalifikaci se losovaly ceny a také byli oceněni celoročně nejlepší hráči série 2017/2018, zúčastnilo se jich celkem 140 a zde je desítka nejlepších: Ondra Heligr, Toník Nahodil, Petr Heligr, Štěpán Heligr, Dušan Závladský, Kája Růžička, Jirka Stulík, Martin Křížek, Abdul Kassas, Sváťa Závladská. Nejlepší ženou série byla Sváťa Závladská, nejlepším seniorem Dušan Závladský a juniorem Toník Nahodil. Start zdarma na některou z dalších BBO devítek Strikeland také obdrželi hráči, kteří navštívili všech 12 turnajů série: Toník Nahodil, Štěpán Heligr, Kája Růžička, Martin Křížek, Abdul Kassas, Jirka Forman, Jára Vokurka, Martin Bula, Eliška Bulová a Jirka Borovec.

Děkujeme centru Strikeland Chomutov, hráčům za přízeň a Svátě Závladské za fotky, budeme se na vás těšit na 2. BBO devítce Strikeland 19.8.2018 - obsazovačka nebo už tuto neděli 5.8. na 6. turnaji BBO tour.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné výsledky série 2017-2018 – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb