Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

11. BBO devítka Strikeland plně v režii Toníka Nahodila

1. - 3. místo

11. turnaj BBO devítky Strikeland navštívilo 37 hráčů a do semifinále jich tedy postupovalo 24 (20 dle pořadí a 4 z Desperada). V kvalifikaci byl nejlepší Toník Nahodil (1076) a jako poslední postupoval po odstoupení Jardy Kocůra Jirka Stulík (820) a z Desperada Jirka Květoň, Láďa Balek, Jára Vokurka a Pavel Prokůpek. V semifinále opět zářil Toník Nahodil (820) a jako poslední postupoval do finále Olda Pour (683). Toník Nahodil opanoval i finále a po náhozech 244, 244, 300 v turnaji zvítězil. Jen o osm kuželek druhý skončil Vláďa Horňák (780) a o dalších pět třetí Kája Růžička (775). Další finalisté se umístili následovně:  Petr Heligr, Olda Pour, František Kubík ml., Martin Křížek, Štěpán Heligr, Pepa Chudoba, Vašek Kordulík ml., Abdul Kassas a Míra Oliva. Během turnaje padlo celkem 10 třístovek: Toník Nahodil (3x), Kája Růžička (2x), Míra Oliva (2x), Olda Pour, Pepa Chudoba a Dušan Závladský. Ceny pro první nepostupující do semifinále a finále převzaly Ája Prokůpková a Sváťa Závladská. Cenu útěchy tentokrát bral František Kubík, kterého po dvou hrách zradila záda – padesátka je prevít. Zde je fotogalerie a BBO video.

Další ocenění:

Nejlepší ženy: Sváťa Závladská, Ája Prokůpková, Zdenka Pláničková

Nejlepší senioři: Vláďa Horňák, Pepa Chudoba, Jára Vokurka

Junioři: František Kubík ml., Vašek Kordulík ml., Matěj Musil, Eliška Bulová,    Martin Bula

CELOROČNÍ POŘADÍ po 11. turnaji (počítá se 8 nejlepších výsledků)

V žebříčku figuruje 135 hráčů a průběžně nejlepší jsou: Toník Nahodil (751 b), Ondra Heligr (737 b), Petr Heligr (729 b), Štěpán Heligr (719 b), Dušan Závladský (701 b), Jirka Stulík (698 b), Martin Křížek (680 b), Abdul Kassas (671 b), Kája Růžička (666 b), Sváťa Závladská (649 b).

Dvanáctý, poslední bodovaný turnaj se koná 1. července - obsazovačka.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

 

NOVINKA – VYHRAJ DOVOLENOU OD CK FIRO TOUR!

BBO team ve spolupráci s CK FIRO tour pořádá 22.7.2018 ve Strikelandu Chomutov netradiční turnaj - BBO FIRO tour LOW GAME. CK FIRO tour věnovala do turnaje dva vouchery v hodnotě 30.000,- (15.000,-  pro muže a 15.000,-  pro ženu) na zájezd dle vlastního výběru. Vouchery se budou losovat po skončení kvalifikace (zvlášť muži a zvlášť ženy).  Do losování budou vloženy všechny starty včetně reentrů. Hráči a hráčky musí být při losování přítomni.

Specifikace turnaje: hraje se odděleně v kategoriích muži a ženy, bez handicapů. Kvalifikace 4 hry, semifinále 3 hry, finále 3 hry. Cílem je shodit prvním i druhým hodem co nejméně kuželek. Žlábek se počítá jako strike, dohození všech kuželek druhým hodem jako dohoz. Stejně tak netrefení jediné zbylé kuželky druhým hodem znamená dohoz. Vypadá to složitě, ale zjednodušeně řečeno – hodit prvním hodem strike, žlábek nebo 9 kuželek je špatně, nejlepší cestou k nejnižšímu skóre je v každém hodu trefit 1+1 kuželku. J

Podrobné propozice budou zveřejněny během následujících dnů na BBO facebooku  ZDE a budou zaslány hráčům e-mailem. Obsazovačka je již aktivní – přihlásit se můžete ZDE.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb