Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

22. přátelský bowlingový turnaj pro seniory

1. den

V úterý 4. a ve středu 5. února 2020 se v našem BEST Sportcentru Olomouc konal námi pořádaný již 22. přátelský bowlingový turnaj pro seniory. I přes chřipkovou epidemii se této události zúčastnilo během dvou hracích dní téměř 100 lidí v 22 týmech. Po oba dny panovala velice příjemná a přátelská nálada s nádechem zdravé soutěživosti, která k turnaji bezpochyby patří. Abychom vyrovnali výkonnostní rozdíly mezi mladšími a o něco méně mladšími seniory, přiřkli jsme plusový handicap k výsledkům podle toho, do které věkové skupiny člověk patří. Jednoduše řečeno, čím starší, tím víc plusových bodů k výslednému skóre. Oproti minulému turnaji dostaly plusový handicap i všechny účastnice něžného pohlaví jako bonus, proto se stalo zajímavější mít v družstvu i ženy a čistě mužská družstva tak mohla nakonec zaplakat.

V každém hracím dni se odehrála 2 kola, kdy o pořadí týmů rozhodoval aritmetický průměr obou kol, což zaručuje snahu o co nejlepší výsledek v každém kole. Výsledky se počítaly včetně plusových handicapů. Pořadí týmů i s výslednými průměry si můžeme prohlédnout v přílohách.

V každém hracím dni jsme ocenili také tři nejlepší ženy a tři nejlepší muže. Zde se hodnotilo podle nejvyššího náhozu včetně plusových handicapů.

Fotogalerii z obou hracích dnů si můžete prohlédnout ZDE.

Závěrem bychom chtěli mockrát poděkovat všem, kteří se na realizaci a organizaci turnaje podíleli. Samozřejmě našim sponzorům, bez kterých by to nešlo a jimiž byli:  Magistrát města Olomouce, PIVOVAR SVIJANY, a.s., VRTAL, s.r.o. , IP systém a.s. a děkujeme za osobní účast Monya HS. Dále také organizátorům a obsluze z řad BEST Sportcentra Olomouc. No a největší a poslední dík všem našim účastníkům, pro které to vše děláme a bez kterých by turnaje nebyly takové, jaké jsou! Budeme se moc těšit na další turnaj, který se bude konat na rozmezí jara a léta a o kterém vás všechny budeme včas informovat.

Výsledky – 1. den – ZDE

Výsledky – 2. den – ZDE 

Za BEST tým, Rudolf Schmidt.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb