Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

5x300 na devítce neznamená vítězství …

 

Ve čtvrtek 26. dubna se odehrál na Kladně čtvrtý turnaj Kladenská devítka. Hrálo se za účasti 20 hráčů a do DUO semifinále postupovalo 18 nejlepších. Semifinálové duely play-off opět „zasekly“ některá jména z popředí celoročního žebříčku TOP10, některým došla pára až ve finále.

Například takový Ladislav Švec. Kvalifikaci a semifinále projel suverénně s pěti odehranými devítkovými třístovkami za sebou (z toho byla jedna čistá !!!), ve finále však polevil a nechal se zaskočit ostříleným matadorem …

Finálový mač byl jasně rozehraný pro Ladislava Švece, kterému se jako třetí hra ve finále, připočítávala průměrová třístovka. Po ležérních výkonech 245, 256 jej předběhl Jan Kolář st., který zahrál nejprve 300, poté 277 a připočítávaná průměrová 247 jej vynesla o 23 před Švícka na prvé místo. Třetí místo vybojoval Jaromír Malec. Nejlepší ženou turnaje byla vyhlášena Gabriela Malcová. Výsledky turnaje zde.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: na dubnovém turnaji byla menší hráčská účast a tak naskakovaly poměrně slušné body do žebříčku celoročního pořadí. Své postavení v čele žebříčku si upevnil Jan Kolář a vede s 311 body před Ladislavem Švecem (297b). Na třetí se nově vyhoupl Jaromír Malec s 248 body. Předpokládaný kolotoč v TOP 10 vyhodil z desítky nejlepších „absentéry“ Honzu Ambrože a Vláďu Kruckého, naopak do TOP 10 přisvištěli Ján Ďaďo a Kateřina Slavíková. Žebříček celoročního pořadí zde.

PS: Příští turnaj se hraje 24.5.2018 na Zličíně, neb turnajová série se z provozních důvodů přesouvá z Kladna do Prahy. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz, stačí kliknout zde.

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší celkově (zleva Švec, Kolář, Malec)
2 – TOP 7 nejlepších (4 až 7. místo, dole zleva Slavíková, Mára, Malcová, Ďaďo)

3 – Spokojený Svíčko
4 – výherci konzumačních poukazů (Márová, Malcová, Kracík)

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb