Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

7. BBO NejKUFRY.cz devítku vyhrál Albert Jarovský a kufr Pepa Vlček

1. - 3. místo

Ve středu 29.7. se na Zličíně za účasti 37 hráčů konala v pořadí 7. BBO NejKUFRY.cz devítka, kde byl opět hlavní losovanou cenou parádní cestovní kufr od této firmy. Kvalifikaci vyhrál Vašek Rác (753) a do semifinále postupovalo 33 hráčů, odstoupil Jirka Borovec a jediní tři nepostupující Zdeněk Hrobský, Jitka Weissová a Danica Kafková obdrželi alespoň pivní balíčky. Ve dvou semifinálových hrách, po kterých 16 lepších postupovalo do finále, bylo potřeba zahrát rovných 400. Tolik měli hned tři hráči (Diviš, Mottl, Kober) a tak o postupu rozhodoval vyšší semifinálový nához a ten měl Pavel Diviš.  V turnaji zvítězil Albert Jarovský (506), druhé místo vybojoval Vašek Rác (500) a třetí Michal Janovský (495). V desítce nejlepších se dále umístili Pavel Kafka, Luboš Slezák, Bob Ondráček, Pepa Vlček, Emil Krubert, Tonda Matějka a Pavel Diviš. Cenu pro nejlepší ženu převzala Irena Straková. Třístovka tentokrát nepadla žádná, a tak byli za nejvyšší nához 298 oceněni Emil Krubert a Vašek Rác. Hlavní losovanou cenu (cestovní kufr od NejKUFRY.cz) si do Jablonce odvezl Pepa Vlček a šťastná plechovka s 740,- odolala, protože nához 127 nikdo neměl a příště se bude hrát o cca 1500,-. Zde je fotogalerie.

Celoroční pořadí po 7. turnaji: Albert Jarovský (427 b), Jára Maňásek (402 b), Bob Ondráček (395), Michal Janovský a Irena Straková (shodně 393), Tonda Matějka (387 b), Pepa Colon (376 b), Pepa Vlček (328 b), Luboš Slezák (317 b), Pavel Kafka (315 b), Ivan Kober (314 b).

Červencový BBO bodovací žebříček – konečné pořadí: Michal Janovský (A), Jára Maňásek (B), Michal Chrdle (C), Jana Plešingerová (D), Zdeňka Balcarová (E), Jitka Weissová (F).

BBO bodovací žebříček – průběžné roční pořadí leden - červenec: Vašík Kordulík ml. (A), Kája Šípek (B), Bob Ondráček (C), Martin Bula (D), Petr Vácha (E), Jana Šípková (F).

Děkujeme Pavlovi Divišovi a jeho firmě NejKUFRY.cz za partnerství v této sérii a hráčům za účast, na Zličíně se na vás budeme těšit 11.8. na 8. BBO NejKUFRY.cz devítce - obsazovačka, nebo ještě předtím 6.8. na BBO dvojicích.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

BBO žebříček – červenec – ZDE

BBO žebříček – celoroční pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb