Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

… a zas ten Míra

V neděli 24. září se hrál v pořadí už devátý turnaj série Chodovské devítky. Tentokrát už byla účast na standardní úrovni a tak jsme v SBC přivítali 22 soutěžících. Po kvalifikaci bohužel ze zdravotních a i jiných důvodů odstoupili tři hráči a tak jediný Tomáš Chrámecký se musel nedobrovolně s turnajem předčasně rozloučit. Jak je na Chodově dobrým zvykem, tak všichni dostali zpět 50Kč.

Po prázdninové přestávce opět zavítal na Chodov Míra Cifra a opět jasně dominoval. Kvalifikaci s přehledem vyhrál s průměrem 247,5 a v semifinále si pohlídal postup do finále bez problémů. Ve finále to pak Míra znovu rozbalil, a i když dráhy už trochu oschly a nepadalo to tak jak v kvalifikaci, dokázal hodit vysoko přes 230 (237, 255) a zaslouženě zvítězil!

Druhé místo vybojoval Marek Fejfárek, který si to nejlepší skovával až na poslední hru (266), která ho vynesla až na bednu. Asi největším překvapením bylo třetí místo velmi mladého juniora Matyáše Mňačka. Celou dobu na sebe příliš neupozorňoval, ale ve finále jako jediný kromě Míry hodil obě hry přes 200 (220, 227) a tím vybojoval to poslední bronzové místo na bedně!

I když finále jí tolik nevyšlo, velké uznání zaslouží Anežka Lencová, která po operaci kolene odehrála celý turnaj prakticky z místa. Navíc v poslední kvalifikační hře dosáhla absolutního maxima -  300, za nějž si odnesla prémiovou cenu HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

Vítězná trojice si rozdělila price money 1000,-Kč, dostala medaile a Míra jako vítěz dostal i soudek Heineken od našeho sponzora Pivovar Krušovice. Výsledky turnaje ZDE

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to už 29.10. Přihlásit se můžete na www.obsazovacky.cz/turnaje/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=1264. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb