Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

A zase ten Pepa Bočan – letos neporazitelný

1. - 3. místo

Ve středu se na Zličíně a účasti 42 hráčů odehrál již 8. turnaj BBO devítky Zličín. Byl použit střední mazací model Bourbon Street a ten v kvalifikaci nejlépe zvládl Vráťa Kulhánek (834), jako poslední postupoval do semifinále Marek Fejfárek (598). Ceny pro první nepostupující převzali Zdeněk Balcar (do semifinále) a Víťa Květenský (do finále) a cenu útěchy Ondra Chlouba. V turnaji opět zvítězil Pepa Bočan (551), druhé místo vybojovala nejlepší žena turnaje Jana Skůrová (540) a třetí Michal Janovský (533). V desítce nejlepších se dále umístili: Zdeněk Havlíček st., Petr Horáček, Martin Váňa, Vráťa Kulhánek, Jana Plešingerová, Jirka Květoň a Lenka Mrkvičková. Padly jen tři třístovky, za které Jana Skůrová, Marek Fejfárek a Pepa Bočan obdrželi stovku. Zde je fotogalerie.

Po losování cen přišla na řadu šťastná plechovka s 840,-, nához 190 ale nikdo neměl a tak se na příštím turnaji bude hrát o cca 2000,-.

V celoročním pořadí, kam se počítá nejvyšších zisků, drží prvenství Honza Kolář st. (486 b) před Pepou Bočanem (457 b) a Jirkou Květoněm (425 b). Kompletní žebříček je níže v příloze.

Devátý turnaj se koná 28. února – obsazovačka. Těšíme se na vás.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb