Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ája s Rosťou útočí na rekord Valašských dvojic

Začíná nám druhá polovina letošních prázdnin, vedra nás všechny sužují neskutečně, přesto v Xbowlingu ValMez nezahálíme. V neděli 5. srpna 2018 se k turnaji Valašské dvojice sešla vynikající účast celkem 15 dvojic. A co je ještě fantastičtější, opět jsme přivítali tři nové dvojice z řad absolutních nováčků bowlingu v našem centru a superlativy ještě nekončíme. Ostřílené harcovníky turnaje dokonale zaskočili skvělým 5. místem Josef Zetocha s Miroslavem Jiříčkem.

Pojďme si tedy shrnout 8. turnaj této bowlingové série. Již první čtyři hry nedělních bojů rozhodly o vítězi. Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem šli za svým cílem jasně a přesvědčivě a odměnou jim je letošní čtvrté vítězství. Více v jednom roce získali pouze legendární Dana a Jirka Klusáčkovi, kteří v loňském roce dokázali vyhrát celkem 6x. V polovině soutěže měli turnaj velmi dobře rozehraní bratři David a Mojmír Klanicovi a Láďové Krusberský a Filip, což tedy byla vedoucí trojka.

„Druhý poločas“ přinesl mocný finiš spolufavoritů turnaje, Evy Stašové s Pavlem Varhaníčkem (1060 b.), který je vynesl na konečné, letos již potřetí, druhé místo (1060 b.). Potvrdili tak, že již druhým rokem patří k absolutně nejlepším dvojicím našeho turnaje. K obrovskému výkonu se vypjali Mira Příleský s Radkem Skýpalou (1054 b.). Valašské dvojice slaví v srpnu malé výročí, celkově se hrálo již po 25. a Mira s Radkem jsou jednou z ŽELEZNÝCH DVOJIC, když si připsali svou 22. účast!!! Turnaje se začali účastnit v říjnu 2016 a od té doby mají pouze jedinou absenci (v dubnu 2017). A odměnou jim bylo poprvé vysněné místo na bedně. Co na tom, že před poslední hrou byli dokonce druzí, tyhle bronzové medaile mají pro ně cenu zlata. Ája s Rosťou (1176 b.) pak potvrdili, že dnes byli prostě absolutně nejlepší, když i druhá polovina se hrála v jejich režii.

A když jsme u těch ŽELEZNÝCH DVOJIC, tak musíme také vyzvednout ještě jeden pár, bez kterých si Valašské dvojice nedovedeme představit. Dáša a Radek Capilovi. Tak přátelé, tenhle pár má na svém kontě dokonce ještě o jednu účast víc, než Mira s Radkem, celkem tedy 23 a naposledy chyběli v lednu 2017. Velký potlesk a klobouček.

První tři dvojice jsou tedy známé. Jenže turnaj není jen o prvních třech, ale o všech účastnících. Přesně po roce se u nás opět objevili na dvojicích Sylva Mikšovičová s Pavlem Karkoškou (1041 b.) a opět řádně proháněli ty nejlepší. Díky vyrovnanosti pak skončili těsně pod stupni vítězů na 4. místě. Další dvojicí, která příjemně rozbouřila vody Valašských dvojic, byli již výše zmínění pánové Josef Zetocha s Miroslavem Jiříčkem.(1035 b.), kteří to dotáhli až do TOP šestky na 5. místo. Velmi smolně dopadl turnaj pro Láďu Krusberského s Láďou Filipem(1033 b.), kteří byli po 6. hře ještě na 2. místě, ale nakonec „až“ 6. místo. Takový je bowling. Jako přes kopírák a dá se říct, že ještě hůř, dopadli David a Mojmír Klanicovi (1012 b.). Po 6. hře byli ještě třetí, ale nakonec opravdu až 7. místo…….

A jak nám srpnové dvojice zamíchali průběžným pořadím série? V čele dvojic úřaduje silná dvojka Ája Kudlková– Rosťa Sousedík (189 bodů) a Eva Stašová – Pavel Varhaníček (186 bodů), pronásledována Dášou a Radkem Capilovými (176 bodů). Mezi jednotlivci máme letos občasné absence hráčů z vedoucích dvojic, takže tady výjimečně nejsou dělená místa a pořadí vypadá v tuto chvíli takto. 1. Rosťa Sousedík (214 bodů), 2. Pavel Varhaníček (209 bpodů) a 3. Ája Kudělková (189 bodů). Kompletní výsledky a pořadí dvojic a jednotlivců série Valašské dvojice jsou ke stažení ZDE.

Tímto nám končí srpnové Valašské dvojice a ty další, s pořadovým číslem devět, se uskuteční v neděli 2. září 2018OBSAZOVAČKA je již samozřejmě od včerejší noci aktivní. Do té doby se jistě ještě párkrát uvidíme. A hlavně, pro všechny bez ohledu na místo bydliště, je skvěle rozehrána kvalifikace PŘEBORU ZLÍNSKÉHO KRAJE. Tento největší bowlingový turnaj Zlínského kraje všech dob má i již své finálové propozice na našem webu - ZDE a hraje se o mooooooc pěkné a zajímavé ceny. Takže kdo ještě váhá, stačí si vytvořit rezervaci na dráhu - ZDE a do poznámky napsat „KVALDA PZK“. Přejeme krásnou druhou polovinu prázdnin 2018 a brzy na viděnou.

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb