Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ájou s Rosťou obhájili ve Valašských dvojicích únorové vítězství

Máme za sebou březnový turnaj Valašských dvojic. V neděli 4.3.2018 se sešlo v Xbowlingu ValMez bojovat nejen o vítězství, ale i o body do celoroční série celkem 13 dvojic. A když valašský turnaj, tož ogaři a cérky. Popasovali se mezi sebou na jedničku a stejně tak i mašinky, které o den dřív zlobily, to zvládly na výbornou. Opět jsme mohli přivítat nové tváře na turnaji, což nás ze všeho těší asi nejvíc.

V nejlepší formě se představili především obhájci únorového vítězství Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkema pěkným výkonem 1129 bodů březnový turnaj vyhráli. Nela Capilová s Tomášem Helešicem již tvoří stabilní turnajovou dvojici a dosáhli svého zatím největšího úspěchu, když výkonem 1084 bodů obsadili 2. místo. Na 3. stupínku stanuli nováčci turnaje David Klein s Petrem Barincem. Pánové zahráli 1077 bodů a na druhé místo jim chybělo pouhých 7 bodů. Čtvrté místo patří nově složené dvojici Pavel Varhaníček a Martin Lysek (1044 bodů), pátý stupínek vybojovali také s malým bodovým odstupem dva Ladislavové, Krusberský  a Filip (1039 bodů). No a na šestém místě skončili manželé Dáša a Radek Capilovi (1028), kteří zahráli při Low Game nejlepší výsledek této hry, krásných 67 bodů. Jediná zahraná třístovka (osmičková) patří dvojici Jirka Kortyš a Hanka Šulová.

Po třetím turnaji je v čele série dvojice Ája Kudělková - Rosťa Sousedík (76 bodů), na 2. místě je dvojice Nela Capilová - Tomáš Helešic (69 bodů) a 3. příčka patří dvojici Maruška Hermanová - Radek Šobora (64 bodů). Jednotlivcům kraluje Pavel Varhaníček (77 bodů) před Ájou s Rosťou (oba 76 bodů). Jen upozorňujeme, že do celoročního hodnocení se počítá 8 nejlépe bodovaných turnajů s tím, že červnový a prosinocový MASTERS jsou dvojnásobně bodované.

Tímto nám končí report z 3. pokračování turnajové série Valašské dvojice. Dubnový turnaj je naplánován na 8.4.2018 a obsazovačka je již aktivní od včerejšího večera.

Výsledky turnaje - ZDE

Prbůěžné pořadí sérii ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb