Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Aleksandra Pagiela vítězí v 1. turnaji Třinecké devítky

V neděli 23. února 2020 byla v Třinci prvním hracím dnem zahájen turnajová série Třinecká devítka. Jak již název napovídá, hráčům stačí hodit devět, aby jim byl zapsán strike. Na první kolo dorazila velmi početná návštěva, své dovednosti s koulemi proti kuželkám testovalo hned osmatřicet hráčů. Do turnaje nejlépe vstoupil Zbyszek Kowalski, který v první hře zaúřadoval s velmi vysokým náhozem 267. Poté se ale, stejně jako všichni ostatní, musel sklonit před Aničkou Bittalovou, která bez handicapu nahodila 295, v konečném zúčtování se však číslo hezky zakulatilo na rovných 300 a nejvyšší nához dne.

Od třetí hry začala úřadovat pozdější vítězka prvního dne Aleksandra Pagiela, která v šesti hrách přehodila dvousetbodovou hranici hned pětkrát a mohla se tak radovat z vítězství. Na druhém místě zdárně sekundoval Jakub Cienciala, který za vítězkou zaostal jen o dvaadvacet kuželek, o dalších třicet bodů zpět pak zůstal Artur Stabik, jemuž se také pětkrát povedlo hodit přes 200 bodů. Za smolaře dne můžeme označit Richarda Malendu, který zdatně bojoval nejen o pódiové umístění, ale také o perfect game. Bohužel v posledním framu jej zradila technika, výsledných 286 i tak je skvělá vizitka. Trochu za očekáváním naopak zaostal Jan Ježek, vítěz posledního kola frýdecko-místecké devítky v Třinci skončil až na jedenáctém místě.

Na závěr snad chybí jen připomenout, že šťastná plechovka nevydala svůj obsah a celý obnos se tak přenáší do následujícího turnaje, který se bude konat 19. dubna 2020 opět v třineckém GaJa centru. Obsazovačka je otevřena ZDE.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb