Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Anežka Lencová vyhrála, vše co se dalo

Ve středu 12. července se hrálo sedmé finále letošního Sprintera. Kvalifikace se hrála již v červnu a účastnilo se jí 39 hráčů. Nejlépe si vedlo trio Vacek, Straková, Wasserrab a posledním postupujícím z kvalifikace do červnového finále byl na 24. místě Jan Stupka s 737 body ze čtyř her včetně handicapu.

Suverénní vítěz kvalifikace nebyl ve finále v kondici a své soupeře zde dokonale zaskočila Anežka Lencová. Zvítězila celkově a připsala si na své konto i vítězství v několika dalších vedlejších kategoriích. Byla vyhlášena ještě nejlepší ženou turnaje, nejlepším hráčem kategorie do 165 a nejlepším seniorem.

Druhé místo vybojoval Antonín Platoš a třetí se umístil Stanislav Nejezchleba. Nejlepším juniorem turnaje byl vyhlášen Lukáš Jelínek, který se umístil na čtvrtém místě. V šťastné sedmě se umístili Boris Guič, Renáta Košatová a Jan Kolář. Výsledky turnaje ZDE.

CELOROČNÍ POŘADÍŽebříčku celoročního pořadí v boji o tři bowlingové koule vévodí nadále Jan Kolář (415b) před Ladislavem Švecem (389b) a Irenou Strakovou (352b). Nejlépe hodnoceným seniorem za TOP 3 je Vratislav Kulhánek (334b), v kategorii do 165 Jan Suchánek (261b), nejlepším hráčem kategorie 190 Víťa Květenský (305b), nejlepším juniorem je Lukáš Jelínek (225b). Žebříček celoročního hodnocení s rozpisem vybojovaných bodů je ZDE.

KVALIFIKACE NA SRPNOVÉ FINÁLE ROZEHRÁNAJeště ve středu 12.7.2017 se rozehrála nová kvalifikace. Kvalifikačnímu pořadí vévodí Jan Kolář a svůj průměr 234,00 si přenáší jako jednu hru do srpnového finále. Druhý v pořadí je David Rain s průměrem 226,50 a Jan Suchánek s průměrem 195,50. Výsledky kvalifikace a pořadí 24 nejlepších, kteří postupují do srpnového finále, naleznete ZDE.

Obsazovačka a volná místa na příští turnaj zde.

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb