Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Anička s Jarinem vítězí na 10. BBO turnaji dvojic Zličín

1. - 3. místo

10. turnaj BBO dvojic Zličín navštívilo 21 dvojic, z toho několik zbrusu nových či nově zkombinovaných. V kvalifikaci byli nejlepší Petr Ivanciv s Petrem Mráčkem (1257) a posledními postupujícími do šestnáctičlenného semifinále byli Jirka Borovec s Jirkou Culkem (1038). Překvapením večera bylo poslední místo loňských celoročních vítězů Jirky Květoně a Michala Chrdleho, kterým se tentokrát vůbec, ale vůbec nedařilo. V semifinále bylo potřeba pro následnou účast ve finále zahrát 541 kuželek včetně handicapu a přesně tolik měli Pavel a Danica Kafkovi. Bohužel v tu dobu už byli dávno doma, stejně tak jako polovina z další dvojice v pořadí (Libor Rechtorik) a tak postupovali Michal Fiala s Katkou Míkovou (524) na desátém místě. Finále ovládli zkušení hráči Jarin Lorenc s Aničkou Petákovou, kdy jim zejména poslední hra a současně nejvyšší turnajový nához (250) zajistila prvenství. Druzí skončili Pavel Javůrek s Ivanem Koberem a třetí Petr Ivanciv s Petrem Mráčkem. V osmičce nejlepších se dále umístili Michal Korecký s Lubošem Slezákem, Alena Černá s Evou Patrovičovou, Zdeněk Mára s Bobem Ondráčkem, Pepa a Ivanka Bočanovi a Michal Fiala s Katkou Míkovou. Zde je fotogalerie.

KONEČNÉ CELOROČNÍ POŘADÍ DVOJIC: hodnoceno bylo 51 dvojic a dnešní bodový zisk na první místo katapultoval Pavla Javůrka s Ivanem Koberem (216 b) a na druhé odsunul Zdeňka Máru s Bobem Ondráčkem (204 b), ostatní pořadí zůstalo od minulého turnaje beze změn. Třetí skončili Libor Rechtorik s Pavlem Vrtiškou (199 b) a čtvrtí Michal Chrdle s Jirkou Květoněm (191 b). V desítce celoročně nejlepších se dále umístili Pavel a Michal Korečtí (165 b), Jirkové Borovec a Culek (148 b), Jana a Kája Šípkovi (144 b), Anička Bajgarová s Janou Janovskou (142 b), Olga Culková s Milanem Kopřivou (141 b) a Zdeňka a Zdeněk Balcarovi (124 b). Nejlepší ženou série v žebříčku dvojic je Jana Šípková.

KONEČNÉ CELOROČNÍ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ: v žebříčku figuruje 75 hráčů a oceněni budou tři nejlepší z nich a nejlepší žena. A jelikož u několika hráčů došlo k bodové shodě, budou oceněni tito: 1. místo – Pavel Javůrek a Ivan Kober (oba 216 b), 2. místo – Michal Korecký, Zdeněk Mára, Bob Ondráček (všichni 204 b), 3. místo – Libor Rechtorik, Pavel Vrtiška (oba 199 b). Nejlepší ženou série v žebříčku jednotlivců je Olga Culková.

Ceny výše jmenovaným budou předány na 11. turnaji 24. října 2018 - obsazovačka. Budeme se na vás těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Konečné pořadí dvojic – ZDE

Konečné pořadí – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb