Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Antonín Matějka vítězem Chodovské devítky

V bowlingovém centru na Chodově se v neděli 28. ledna konal první turnaj série Chodovské devítky 2018. Turnaj tak pokračuje bez zásadních změn i v tomto roce. Tentokrát na Chodov dorazilo 24 bowlerek a bowlerů. Ve čtyřech kvalifikačních hrách dosáhl nejlepšího výkonu ( 927 ) Dušan Kovařík a postupoval tak do semifinálového play-off z prvního místa. Z 6. místa po kvalifikaci odstoupil z turnaje Stanislav Engelman, a tak do dalších bojů mohl zasáhnout Marek Fejfárek.

V semifinálových bojích došlo jako vždy k velkým dramatům a na překvapení nebyla nouze. Turnaj tak po semifinále museli opustit ostřílení borci jako Josef Colon, Jiří Kotjužanský nebo druhý bowler kvalifikace Luděk Dvořák ml. Zdravotní handicap nedovolil dohrát semifinále Davidu Tomšíkovi. V semifinálovém play-off  zahrála nejlépe  Miloslava Suchánková ( 208, 265 ).

Ve druhé kvalifikační hře dosáhl nejvyššího náhozu turnaje 287 Josef Colon, a tak si odvezl cenu za nejvyšší nához turnaje  - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

Dvě finálové hry přinesly drama především v boji o bronzovou příčku. Mezi sedmým a třetím místem byl po dvou finálových hrách rozdíl pouhých 9 kuželek. Nejlépe v tomto souboji obstál Petr Eckstein, který tak náhozem 383 vybojoval bronzovou příčku. Své dvě nejlepší hry turnaje ( 232, 218 ) si schoval na finále Petr Vrba, a proto s náhozem 450 získal stříbrnou medaili. Po celou dobu turnaje držel vysoký výkonnostní standard Antonín Matějka.  Jeho finálové hry ( 220, 256 ) mu s náhozem 476 přinesly jasné první místo. Všem medailistům gratulujeme! Výsledky turnaje ZDE.

Mezi medailisty byly rozděleny tradiční price money v hodnotě 500-300-200Kč.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 4.3. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz

 

                                                                                                                                             StSem & DuKo

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb