Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Atila Balog korunoval vítězství devítkovou třístovkou

Ve středu 27.9.2017 se odehrál na Kladně za účasti 28 hráčů devátý turnaj Plzeňská devítka na V-Group. Tradiční vyřazovací TRIO semifinále nezastavilo nikoho z hráčů, kteří figurují v celoroční TOP 10. To až finálový DUEL, zastavil Mílu Suchánkovou a přibrzdil jednoho z favoritů.

Cestu za vítězstvím okořenil závěrečnou hrou Atila Balog a s náskokem 71 bodů utekl tandemu Krucký – Švec, kteří se při shodném finálovém součtu dělili o druhé a třetí místo. Rozhodoval tak vyšší dosažený finálový výkon, který na druhé místo pasoval Vladimíra Kruckého a Ladislav Švec byl třetí. Ve „šťastné sedmě“ od čtvrtého do sedmého místa byli umístěni: Manhart, Malec, Ježek a Ďaďo. Výsledky turnaje zde.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ: po devátém turnaji nastala na čele celoročního pořadí shoda bodů. Na vedoucího Ladislava Švece se bodově dotáhl Vladimír Krucký a oba mají shodně 499 bodů. Třetí v pořadí je Petr Manhart s 491 body. Z pořadí desítky nejlepších tentokráte nikdo nevypadl, pouze se měnilo pořadí zainteresovaných. Kompletní žebříček celoročního pořadí je zde.

FOTOGALERIE:

1 - tři nejlepší celkově (zleva Krucký, Balog, Švec)

2 – hráči z šťastné sedmy (zleva Ježek, Manhart, Malec, Ďaďo)

3 – výherci konzumačních poukazů (Márová, Žižka, Blažková)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb