Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Barvy Notaxa hájil tentokráte Ondra Kvasnička

Čtvrtý devítkový turnaj se odehrál v Praze na Best Bowlingu, celkově to byl již osmý z letošní turnajové série. Ani tentokráte nechybělo pár nováčků a dle počátečního seznamu účastníků z V-bowlingu Kladno je vidět, že se změnou centra se obměnila více jak polovina hráčů.

Tentokráte se hrálo za účasti 21 hráčů a hrálo se především o průměrovou hru do finále neb postupovalo všech 21 hráčů. V následném TRIO semifinále, z kterého postupovalo šestnáct vyvolených do finále, nezůstal nikdo z lídrů žebříčku na štítě.

Finále a kdo vyhraje, bylo s velkým otazníkem, neb chyběli na zářijovém turnaji tři nejlepší z celoročního pořadí (Švec, Kolář, Malcová) a další čtyři hráči z TOP 10. Příležitosti zabodovat se chopil Ondra Kvasnička, který po 266, 276 a průměrové hře 236 s těsným čtyřbodovým náskokem zvítězil před Vavřincem Hradilem. Třetí místo po velmi vlažné kvalifikaci nakonec vybojoval Ján Ďaďo. V TOP7 se od 4. místa naskládali: Mára, Mračko, Havlíček a Sovová, která se stala nejlepší ženou turnaje.

ŽEBŘÍČEK CELOROČNÍHO POŘADÍ:

Po zářijovém turnaji se podruhé odečítalo, neb v sérii se počítá šest nejlepších umístění. Popředí průběžného pořadí se neměnilo. Ladislav Švec má nadále jednobodový náskok (451b) před Janem Kolářem (450b), ale na třetím místě s 400 body se nově objevuje Ján Ďaďo.  TOP 10 opustila Kateřina Slavíková kterou nahradil Tomáš Mračko. Kompletní žebříček je v přílohách.

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší celkově (zleva Hradil, Kvasnička, Ďaďo)
2 – TOP 7 nejlepších (4 až 7. místo, zleva Havlíček, Mára, Mračko, Sovová)

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb