Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

BBO Mikulášskou low-game vyhrává Toník Nahodil

1. - 6. místo

BBO Mikulášskou low-game ve středu v chomutovském Strikelandu navštívilo 20 hráčů. Kvalifikaci vyhrál Ondra Heligr (216) a po odstoupení Káji Růžičky dostal šanci zahrát si semifinále Michal Chrdle (351). Poté bylo pro další účast v turnaji potřeba zahrát na dvě hry maximálně 193 a tolik měl opět klikař Michal Chrdle. Finále na jednu hru pak prověřilo nejen bowlingový um, ale i pevné nervy. A ty evidentně měl, respektive neměl Toník Nahodil, který náhozem 50 nedal nikomu šanci a zaslouženě zvítězil. Druhé místo bral Ondra Heligr (66) a třetí František Kubík (82).  V šestce nejlepších se umístili Bob Ondráček (86), Petr Pekár (100) a Michal Chrdle (188). Ceny pro nejlepší ženy převzaly Zdenka Pláničková, Zdeňka Pindiaková a Iva Ondráčková, nejlepšími seniory byli Vojta Plánička, Lumír Horčička a Zdenka Pláničková a juniory Martin Bula, Matěj Musil a Eliška Bulová. Zde je fotogalerie.

Mikulášský bank, do kterého se za každého hráče odložilo 20,-, si rozdělili hráč a hráčka s nejnižším kvalifikačním náhozem a byli to Ondra Heligr (68) a Zdeňka Pindiaková  (98).

Děkujeme všem přítomným za účast, budeme se na vás v Chomutově letos těšit ještě na BBO dvojicích 12. prosince a na BBO vánočním turnaji 25. a 26. prosince.

Výsledky turnaje – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb