Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Bednu obsadili noví účastníci série

e středu 23.1.2019 začal na Kladně další ročník amatérského turnaje „ULICE“, který je šitý na míru hráčům s výkonnosti do 160 až 170. Hraje se o vítězství opět netradičním systémem na součet takzvaných pozičních bodů, posbíraných v průběhu turnaje.

Na startu nové série bylo 20 účastníků a hrálo se o 16 postupových míst. Po kvalifikaci se předávalo ocenění za umístění v loňském ročníku.

V úvodu nového ročníku chybělo na startu několik hráčů z loňské TOP 10, tak se ukazovali jiní. Výbornou výchozí pozici po kvalifikaci si vytvořili Kober, Havlíček, Brabec a někteří toho dokázali náležitě využít, což potvrzovali ve finálovém trojboji.

Celkově start série nepotvrdil role favoritů a vystřelil na bednu hned dva nové účastníky letošní série. Součet pouhých 9 pozičních bodů určil jako jasného vítěze Zdeňka Havlíčka. Druhý z nováčků Jaromír Malec ml., měl na svém kontě 20 pozičních bodů. Až na třetím místě s 21 pozičními body se umístil ostřílený harcovník Ivan Kober, v TOP 7 si zapózovali Kvasnička, Schön, Schönová a loňský šampion Andrej Paračka. Podrobné výsledky hráčů s pozičními body, dle kterých se určuje pořadí a umístění na turnaji, naleznete níže v příloze.

PS: Příští turnaj se hraje 20. února 2019. Obsazovačka na tento turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb