Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Beštová si střihla prázdninové double

Ve dnech 4. až 6. srpna se na centru Best Bowling odehrál sedmý turnaj, ze série EBONITE tour 2017. Hrálo se na dlouhém mazacím modelu a na „áčkový“ turnaj si našlo cestu 71 hráčů.

KVALIFIKACE: o postup s vidinou bojovat o umístění na bedně se snažili nejen ti nejlepší, ale bojovalo se tradičně i o vítěze v dalších kategoriích. V kategorii K165 tj. hráči s výkonností a průměrem do 165 bojovalo 20 hráčů, v kategorii K190 bylo 38 hráčů. Počet hráčů v kategorii nad 50 let, bylo evidováno 38 seniorů. O prvenství ve vedlejších kategoriích bojovalo 19 žen a 3 junioři.

Výkony a průměry nebyly nějak vysoké a na postup do semifinále, kam se postupuje,až z 36 místa stačilo jen 1132 bodů. Kvalifikaci zahrála nejlépe Kateřina Beštová následována Tomášem Plechatou a Jaroslavem Lorencem. Na přímý postup z kvalifikace do finále bylo zapotřebí 1241 bodů.

SEMIFINÁLE: v této části turnaje převyšoval ostatní semifinalisty Team Habtegabriel, a dalo se očekávat, že na nějakou cenu dosáhne i ve finále.

FINÁLE: na minulém turnaji se upozorňovalo, že po roce a půl zvítězila na Ebonite žena. Na Miluši Novákovou navázala Kateřina Beštová, ale nikoho ani ve snu nenapadlo, že si Katka střihne „prázdninové“ double. Zvítězila před Ladislavem Švecem a Stanislavem Nejezchlebou. Konečné výsledky a pořadí ZDE.

Dalšími ocenění ve vedlejších kategoriích:

- Nejlepšími třemi seniory turnaje byli vyhlášeni: Stanislav Nejezchleba, Teame Habtegabriel, Jiří Hindrák

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie K190 byla oceněna Kateřina Beštová, která převzala ještě cenu pro nejlepší ženu

- Nejlepším hráčem výkonnostní kategorie K195 se stal David Vrňata

- Nejlepším juniorem turnaje byla vyhlášena Lucie Petáková.

Žebříček EBONITE 2017. Na čele celoročního pořadí došlo opět ke změně pořadí nejen na prvních třech místech. Nově vede s 432 body Pavel Čermák, druhý je s 416 body Tomáš Plechata a třetí Jan Macek (414b). Mezi 14 adepty, kteří hrají o bowlingové koule, jsou mimo prvních třech hráčů ještě: Lorenc, Švec, Beštová, Hindrák, Homola, Kolář, Rain, Team, Krňák, Erben, Marval.

Na bowlingovou výbavu se může těšit i 5 seniorů a 5 seniorek za TOP 14. Nyní to jsou: Vacek, Kučírek, Pitaš, Květenský, Kulhánek, Kolářová, Závladská, Sopková, Jašková, Hanusíková, Sopková. Kompletní žebříček celoročního pořadí s barevným rozlišením hráčských kategorií je ZDE

FOTOGALERIE: 
1 – čtyři nejlepší celkově (zleva Švec, Beštová, Nejezchleba, Plechata)

2 – tři nejlepší senioři (zleva Team, Nejezchleba, Hindrák)

3 – tři nejlepší ve vedlejších kategoriích (zleva Beštová – K190, Nejezchleba - senior, Vrňata – K160)

4 – nejlepší junior, Anna Petáková

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb