Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Březnové Ferdinand dvojice vyhrávají Frýbortovi

V neděli 20. března se odehrál 3. turnaj Ferdinand dvojic 2022. Hrálo se na krátkém mazání Kegel Boardwalk dlouhém 35 stop. Turnaje se nakonec zúčastnilo 13 dvojic, z nichž pouze jediná dvojice se nepodívala do semifinále.

Těmi kdo nepostoupili, byli David Kumšta s dcerou Ivetou. Nesmutnili však dlouho a štěstěna se k nim záhy otočila čelem. Před mazací pauzou se losoval Měšec, v jehož obsahu se ukrývalo celkem 1.680 kč. Vylosované číslo 120 se shodovalo s jediným náhozem v kvalifikaci a to měli ve své vizitce pouze David s Ivetou. Měšec bude předán při nejbližším turnaji, jelikož šťastní výherci již nebyli v době losování přítomni.

Kvalifikaci vyhrávají trošku překvapivě dvě dámy, Milena Bejčková s Alenou Chaloupkovou a rozhodně to nebylo jejich poslední slovo.

Semifinále vyznělo nejlépe pro Milana Souška s Ondřejem Suránem, ale finále, které si zahrálo 6 nejlepších dvojic, už bylo vše jinak. Formu si zkušeně načasovali manželé Marie a Otakar Frýbortovi a jen potvrdili, že v Benešově se jim opravdu daří. Na skvělém druhém místě skončili již dříve zmiňované Milena Bejčková s Alenou Chaloupkovou. Bitvu o třetí místo nakonec vyhrává dvojice S-centra, Gustav Horník, David Ruml. Čtvrté místo patří hráčům hráčům BC Tigers, Milanu Barnetovi s Jardou Bejšovcem.

V celkovém pořadí série Ferdinand dvojic 2022 jsou v čele Gustav Horník s Davidem Rumlem. Druzí jsou František Spilka s Jardou Butalem a třetí prozatím Marie a Otakar Frýbortovi.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za fajn nedělní podvečer a budu se na Vás těšit opět někdy na viděnou. Další turnaj v S-centru Benešov se koná v neděli 3. dubna a hrát se bude 3. turnaj Bowling cz tour 2022 (OBSAZOVAČKA) na krátkém mazání Kegel Boardwalk, totožným z 3. turnaje Ferdinand dvojic.

Foto č.1 zleva: Milena Bejčková, Alena Chaloupková, Otakar a Marie Frýbortovi, Gustav Horník a David Ruml.

Foto č.2: Septimiu Claudiu Molnar a Miroslav Krch (první nepostupující do finále).

Foto č.3: Alena Chaloupková a Milena Bejčková (první nepostupující do finále z min. turnaje - dodatečné předání cen).

Foto č.4: David Kumšta s dcerami (první nepostupující do semifinále, zároveň výherci Měšce).

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb