Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Campus Cup 2017 v Českých Budějovicích vyhrává Jirka Uhlíř

Poslední turnaj Campus Cup 2017 se odehrál v sobotu 9.12.2017 za rekordní účasti 47 hráčů.

Již na samotný postup do semifinále bylo  tentokrát třeba hodit 776, což ukazuje , že se výrazně vylepšilo mazání a výkony samotných hráčů.

Kvalifikaci jasně ovládl Michal Lasovský s průměrem 224 bez hdc. a po zásluze si odnesl výhru 200 Kč. V dalším průběhu play- off ale jako obvykle vypadl.

Do semifinálové dvanáctky se probojoval pouze jediný „rovinář“ ( Petr Jelínek ), což nebývá zvykem. Finále pak přineslo drama, ve kterém rozhodovaly až poslední hody.

Vítězem se stal Pepa Nováček 236 + 6, druhé místo obsadil Jirka Uhlíř 236 a třetí příčku bral Jirka Vrážel za 227. Za zmínku stojí také osobní rekord a nejvyšší nához - 289, který dal Jirka Klečka. Výsledky turnaje ZDE.

 

V celkovém pořadí si celkové vítězství pohlídal Jirka Uhlíř, 2.místo má Erik Rábek a 3. příčka je pro Pavla Starého. Konečný žebříček a pořadí ZDE.

Finanční ceny a věcné dary obdrželi hráči od 1. do 20. Místa a závěrečný raut s bowlingem do 22. hodiny se také vydařil.

Děkuji za spolupráci Lence , Petrovi a Michalovi  za celý rok a těším se na další ročník, který startuje už 10.1.2018 – mazání 43 Campus.

Všechny příznivce bowlingu zdraví Vlasta Bobek. Dále přeji všem hlavně hodně zdraví , štěstí  a spokojenosti v novém roce a rozum při volbě prezidenta. 

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb