Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Červnové Val. dvojice se staly kořistí Áji s Rosťou

Za krásného letního počasí a ještě krásnější účasti se v neděli 3.6.2018 v Xbowlingu ValMez odehrál červnový turnaj Valašských dvojic, s dvojnásobným příspěvkem do celoročního bodového hodnocení. K turnaji se sešel krásný počet 14 dvojic a tak jsme tentokrát hráli ve třech rundách a přivítali další nové tváře, což nás velmi těší.

V 1. rundě zahrály nejlépe dvě nové dvojice Bob Vančík s Radkem Rozehnalem a Kateřina a Jaroslav Mičkalovi s navlas stejným bodovým ziskem 997 bodů. Ve 2. rundě se nejvíce dařilo Janči a Marku Irglovým, kteří nasadili laťku hodně vysoko, a to kvalitním výkonem 1174 bodů.

Tuto hozenou rukavici pak zvedli v 3. rundě hrající Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem a těsně ji pokořili (1177 bodů) a tím si připsali další vítězství v tomto oblíbeném turnaji, mimochodem letos již třetí. Druzí tedy skončili Irglovi, třetí podruhé za sebou Eva Stašová s Pavlem Varhaníčkem (1147 bodů) a Top šestku již s odstupem doplňují čtvrtí Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (1034 bodů), pátí Mira Příleský s Radkem Skýpalou (1024 bodů) a šestí „Ládíčci“ Láďa Krusberký s Láďou Filipem (1013 bodů). Ještě nesmíme zapomenout na ozdoby turnaje v podobě osmičkových třístovek, 3 padly (Ája s Rosťou, Janča s Markem a Eva s Pavlem) a dvě málem (297 a 296 bodů – Dáša s Radkem a Irča Dorňáková s Láďou Stodůlkou).

No a pojďme se podívat, co nám červnové Dvojice udělaly s celkovým pořadím. 1. místo Ája Kudělková a Rosťa Sousedík (159 bodů), 2. místo Maruška Hermanová a Radek Šobora (158 bodů) a 3. místo Nela Capilová aTomáš Helešic (141 bodů). V jednotlivcích se o 1. a 2. místo dělí Ája s Rosťou (159 bodů) a o 3. a 4. místo Maruška s Radkem (158 bodů).

A to je již z červnových Valašských dvojic vše a my se na Vás těšíme na ty další, které připadnou na neděli 1. července 2018. Byli jste skvělí a děkujeme za přízeň.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb