Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Červnového Ferdinanda vyhrává Marie Frýbortová, měšec nevybrán!

V neděli 3.června se v Scentru Benešov odehrál 6.turnaj Ferdinand devítkové série. Za účasti 30 hráčů a hráček byl v kvalifikaci nejlepší Vojtěch Sádlík st. Po semifinále už byl v čele Jaroslav Bejšovec, ale ve finále se nejvíce radovala žena. Vítězství vybojovala Marie Frýbortová před Tomášem Rathouským a Vojtěchem Sádlíkem st. V turnaji padla jedna devítková perfect game 300 a její autor Dalibor Polívka za ní převzal pivo Ferdinand za nejvyšší turnajový nához. Stejně tak byl odměněn Vít Martínek, který byl první nepostupující do semifinále. O mazací pauze před semifinále se losoval měšec, ale vylosované číslo 293 se neshodovalo s žádným dosaženým náhozem. Výsledky turnaje zde.

Po prázdninové pauze se tak 2.září bude hrát o více jak 9 tisíc kč! Nejlepší ženou turnaje byla samozřejmě vyhlášena vítězka Marie Frýbortová. V celkovém pořadí se na prvních dvou místech nic nemění. Na prvním místě zůstává Jaroslav Bejšovec, druhá je Marie Frýbortová a na třetí místo poskočil Tomáš Rathouský. Další pořadí v Top 6 je následující: 4. Petr Zach st., 5. David Ruml a 6. František Spilka. Žebříček zde.

Všem hráčům a hráčkám děkuji za účast, pěknou sportovní atmosféru a dosažené výkony. Za 14 dní se budu těšit na viděnou při 6.turnaji Bowling cz tour. Hrát se bude na dlouhém mazacím modelu o délce 45 stop.

Foto č.1 zleva: Tomáš Rathouský, Marie Frýbortová a Vojtěch Sádlík st.

Foto č.2 zleva: Vít Martínek a Dalibor Polívka.

Foto č.3: Marie Frýbortová.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb