Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Čtrnáctiletý Matěj Vacík v Chomutově převálcoval všechny

1. - 3. místo

V neděli 12.5. přijelo do chomutovského Strikelandu na 4. BBO tour 61 hráčů. Kvalifikaci nejlépe zvládl Jirka Forman (902) a poslední přímo postupující do semifinále musel zahrát součet 749. Právě tolik měli Vláďa Hübst a Matěj Vacík, o postupu ale rozhodl nižší handicap ve prospěch Vládi a tak Matěj zkusil Desperado, které spolu s Pepou Sihelníkem, Vavřou Hradilem a Bobem Ondráčkem úspěšně zvládl. A tato skutečnost předznamenala další průběh turnaje. Matěj s přehledem prošel semifinálovými hrami, ve finále ještě zabral a po náhozech 237, 215 a 256 zaslouženě zvítězil. Jen o dvě kuželky méně měl druhý Toník Nahodil a třetí místo obsadil skvěle hrající Vojta Plánička. V desítce nejlepších se dále umístili Petr Heligr, Vašík Kordulík ml., Anička Breindlová, Štěpán Heligr, Dáša Stulíková, Pepa Bočan a Martin Křížek. Nejlepšími ženami turnaje byly Anička Breindlová, Dáša Stulíková a Ivanka Bočanová, ceny pro seniory převzali Vojta Plánička, Anička Breindlová a Dáša Stulíková a junioři byli oceněni všichni – Matěj Vacík, Vašík Kordulík ml., Matěj Musil, Martin Bula, Eliška Bulová a Ema Ondráčková. Zkrátka nepřišli ani vítězové výkonnostních kategorií A-J: Toník Nahodil (A), Vašík Kordulík ml. (B), Vojta Plánička (C), Anička Breindlová (D), Matěj Vacík (E), Matěj Musil (F), Eliška Bulová (G), Anička Chotěnovská (H), Harald Schelle (I), Hanka Formanová (J). Cenu za nejvyšší nához 278 převzal Pepa Bočan. Zde fotogalerie a BBO video.

Celoroční pořadí po 4. turnaji: v žebříčku aktuálně figuruje 99 hráčů a zde je desítka průběžně nejlepších: Štěpán Heligr (363 b), Toník Nahodil (357 b), Ondra Heligr (347 b), Vašík Kordulík ml. (341 b), Petr Heligr (339 b), Martin Křížek (334 b), Andrej Paračka (331 b), Jirka Forman (307 b), Anička Breindlová (304 b), Lukáš Roučka (293 b).

Děkujeme kladenské pekárně Kompek za výborné slané pochoutky, Strikelandu Chomutov za vše, hráčům za přízeň, Jirkovi Květoňovi za věnování alkoholických cen do losování a Štěpánkovi Heligrovi, který opět převzal funkci fotografa.

Budeme se na vás v Chomutově těšit na 5. BBO tour 2.6. (původní termín 9.6. byl kvůli regionům ABL změněn na 2.6.). Zvýhodněná předehrávka bude ve čtvrtek 30.5. - obsazovačka nebo ještě předtím na BBO dvojicích Strikeland 15.5. a na BBO devítce Strikeland 26.5.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb