Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dáša Stulíková královnou 7. turnaje BBO tour Chomutov

1. - 3. místo

7. turnaj série BBO tour Chomutov v neděli 8. října ve Strikelandu navštívilo 62 hráčů různých výkonnostních i věkových kategorií. Celkem se zúčastnilo 19 žen, 16 seniorek/seniorů nad 60 let a 8 juniorek/juniorů do 18 let.

Kvalifikaci vévodil Ondra Heligr (1024), ten navíc dosáhl nejvyššího turnajového náhozu 285. Jako poslední dle pořadí postupovali do semifinále po odstoupení pořadatelů Jirka Stulík (774) a Jirka Forman (770), z Desperada pak Vláďa Pecháček, Lenka Germanová, Andrej Paračka a Pavel Černý. Semifinálové hry poté zúžily startovní pole na polovinu a šestnáctka nejúspěšnějších se vrhla do finále, které se hraje na dvě hry a není zde moc prostoru pro chyby. Náskok si v první hře parádním výkonem 275 vytvořila Dáša  Stulíková, ve druhé přidala 185 a se součtem 492 kuželek v turnaji zvítězila, navíc získala cenu za nejlepší ženu a nejlepší seniorku/seniora. Druhé místo obsadil junior Toník Nahodil (476) a třetí Sváťa Závladská (468). V desítce nejlepších se dále umístili Petr Heligr (467), Michal Janovský (462), Lucka Kubelková (429), Milan Šteffek st. (414), Vašek Kordulík st. (410), Jirka Stulík (399) a Štěpán Heligr (393). Zde je FOTOGALERIE od Sváti Závladské a BBO video.

Další ocenění ve věkových a výkonnostních kategoriích:

Ženy: Dáša Stulíková, Sváťa Závladská, Lucka Kubelková

Senioři/seniorky nad 60: Dáša Stulíková, Jirka Stulík, Pepa Chudoba

Junioři/juniorky do 18: Toník Nahodil, Martin Bula, Vašek Kordulík, František Kubík ml., Eliška Bulová, Kristián Talaš, Michal Bukovický, Klára Bukovická

Kategorie A-J:  Petr Heligr (A), Toník Nahodil (B), Sváťa Závladská (C), Dáša Stulíková (D), Jára Vokurka (E), Pavel Richter (F), Vašek Kordulík (G), Vašek Kordulík st. (J), kategorie H a I nebyly zastoupeny.

Celoroční pořadí po 7. turnaji:

V žebříčku aktuálně figuruje 140 jmen a započítává se 8 nejlepších výsledků z dvanácti. Zde je průběžná desítka nejlepších: Toník Nahodil (612 b), Sváťa Závladská (574 b), Martin Křížek (548 b), Dušan Závladský (542 b), Abdul Kassas (537 b), František Kubík (529 b), Oto Szakos (527 b), Vláďa Horňák (526 b), Pepa Chudoba (506 b), Jirka Forman (475 b). Kompletní žebříček naleznete v příloze.

Závěrem bychom rádi poděkovali partnerům série – pivovaru Pilsner Urquell, Pekárně Kompek tentokrát za výborné koblihy a kokosky, Svátě Závladské, Petrovi Heligrovi, Michalovi Svobodovi a Helence Vlastníkové (snad už budou za týden fit), v neposlední řadě hráčům za přízeň a centru Strikeland Chomutov za vše.

8. turnaj série se koná 12. listopadu se čtvrteční zvýhodněnou předehrávkou 9. listopadu - zde je obsazovačka. Budeme se na vás těšit. S některými se uvidíme už za týden, v neděli 15.10. na 4. turnaji BBO devítky Strikeland.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžené pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb