Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Rain si odnesl poslední kuželku

Prosincový turnaj se podruhé v řadě konal na Štěpánský svátek, jako součást celoroční Devítkové Žižkovské série a díky svátečnímu dni dorazilo poměřit své síly 56 hráčů, kteří začali bojovat o poslední skleněnou kuželku roku 2017. Turnaj se netradičně konal, jako jednodenní bez předehrávky a tak se díky vysokému počtu startujících čekalo, kdo bude do semifinálových a finálových bojů postupovat.

Přímý postup vybojují 4 hráči, mezi kterými byli: Michal DobiášLadislav ŠvecMichal Plas a David Rain – poslední dva postoupili díky odstoupení Vladimíra Mervy a Antonína Platoše, kteří si chtěli zahrát semifinále. Postup do semifinále si díky nepřítomnosti Jana Stupky ještě vysloužil Ondřej Košata, kterému se podařilo postoupit i do finále. K přímo postupujícím se do finálových bojů připojí 14 hráčů a k postupu bylo třeba zahrát více než 426 bodů, což svědčí o vysokých číslech, která padala a tak cenu si za první nepostupové místo vysloužila Miloslava Suchánková. Ve finále si 300 udělal respekt David Rain, který vyhrál celý turnaj se součtem 587 bodůa s velkým náskokem si odnesl skleněnou kuželku. Druhé místo vybojoval Jiří Kotjužanský se součtem 519 bodů. Třetí příčka nakonec skončila u dalšího přímého finalisty Ladislava Švece se součtem 476 bodů. Nejlepší ženou turnaje se stala na čtvrtém místě Milena Jašková s 460 body.

Celkové pořadí se také díky výsledkům turnaje rozhodovalo a nakonec první místo v celoročním pořadí vybojoval David Rain s 287 body, druhý skončil Ladislav Švec s 282 body a třetí místo patří Martinu Russovi, další pořadí je následující: Petr Ivanciv, Václav Janeček, Josef Colon, Karel Jašek, Jiří Kotjužanský, Vítězslav Květenský a Monika Převorová. Body do Devítkového Masters, které se bude hrát 11. února 2018, se ještě sbírají na Devítce ve Strašnicích. Parohačkou turnaje se stala s 10 parohy Alena Sovová a stejný počet 10 parohů hodil znovu Christian Teame. Nejvyšší nához 300 si hodil první Michal Dobiáš, ke kterému se přidali: Antonín Platoš a David Rain. Se všemi se těšíme na viděnou a ať Vám to všem padá v roce 2018.

Výsledky turnaje - ZDE

Celoroční pořadí série - ZDE.

Celoroční pořadí Masters - ZDE.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb