Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Rain úřaduje

 

KVALIFIKACE na srpnové finále se hrála na dlouhém středním modelu již v červenci a účastnilo se jí 29 hráčů. Po čtyřech hrách si nejlépe vedlo trio Nejezchleba, Korecký, Sovová.

FINÁLE se hrálo již na krátkém mazání a to byla voda na mlýn Davida Raina. Zahrál 238, 184, 259 a připočítávaná průměrové hra 203. S finálovým součtem 884 zvítězil o 12 bodů před Ingrid Liebichovou. s 871 finálovými body. Třetí místo s 842 body vybojoval Antonín Matějka.

Ve vinařské TOP 7 se umístili na čtvrtém až sedmém místě hráči v tomto pořadí: Sovová , Nejezchleba, Suchánek, Slavíková.

Kompletní hráčské pořadí třetího turnaje s výkony, včetně započítávané finálové hry dle průměru z kvalifikace naleznete v příloze.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí: začalo se škrtat a odečítat, počítá se sedm nejlepších umístění. Nadále vede Stanislav Nejezchleba s 606 body, druhém místo si upevnil Josef Colon (589b) a na třetí pozici se nově vyšvihl vítěz srpnového turnaje David Rain (579b).

Srpnová KVALIFIKACE na ZÁŘIJOVÉ finále rozehrána:
Ještě ve středu 7.8. 2019 se rozehrála kvalifikace na zářijové finále. Jednatřiceti člennému startovnímu poli vévodí po čtyřech hrách Antonín Matějka. Na druhém místě kvalifikace je „host“ turnajové série Daniel Čížek a třetí v pořadí se umístila Irena Straková.

Výsledky

Žebříček celoročního hodnocení 

Nová kvalifikace 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb