Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

David Tomšík jasně vítězí

Na druhém turnaji Chodovské devítky v roce 2018 se na Chodovském SB Centru sešlo přesně 18 bowlerů a tak všichni měli zajištěný postup do semifinále a kvalifikace se hrála jen proto, aby se vytvořily semifinálové KO trojice. V poslední kvalifikační hře dosáhl Josef Colon 266, což už nikdo celkem překvapivě do konce turnaje nepřekonal, a tak si Pepa odvezl cenu za nejvyšší nához turnaje  - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

Z výsledků semifinále snad někoho překvapil postup děvčat Heleny Kovaříkové a Moniky Semerákové na úkor favorizovaných chlapců Petra Vrby a Tomáše Chrámeckého. Finále jim ale už tolik nevyšlo a tak se podělily o 12 resp. 11 místo.

Vítězství s velkým přehledem vybojoval David Tomšík, který se sice jen těsně prokousal z napínavého semifinále právě s Petrem V. a Monikou S., ale finále mu evidentně sedlo. S náhozy 257 a 253 nechal všechny daleko za sebou. V napínavém souboji o stříbro byl úspěšnější Dušan Kovařík (464) a bronz nakonec bral i druhý z pořadatelů Stanislav Semerák (445). Čtvrtý Jaroslav Lacina může jen litovat opravdu slabé druhé hry (178), protože po výborné první (246) měl našlápnuto, když ne na vítězství, tak na bednu určitě.

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční price money v hodnotě 500-300-200Kč. Výsledky turnaje ZDE.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 25.3. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz

                                                                                                                                             StSem & DuKo

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb