Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Do Prahy jedou z ValMezu CNC Produkt a Rychtáři

1. místo - CNC Produkt

Velmi napínavý bowlingový večer zažil v úterý 4.9.2018 Xbowling ValMez. Hrál se tu totiž finálový hrací den skupiny A Letní Valašské Devítkové ligy, který rozhodoval o tom, kdo pojede náš ValMez reprezentovat do Prahy na Finále Letní Devítkové ligy. Již od začátku se týmy pustily do bojů s velkou vervou a soustředěně bojovaly o každý bodík.

A jelikož se týmy porážely navzájem, pořadí v tabulce se neustále měnilo a situace byla tak zamotaná, že vše rozhodovalo až poslední kolo. Nakonec se těmi šťastnými postupujícími staly z prvního místa CNC Produkt (15,5 bodu) a druzí Rychtáři (14 bodů). Ostatní týmy se pak v tabulce seřadily takto. Třetí skončil Fabuland (13,5 bodu), čtvrtí Andílci (13 bodů), páté Zákulisí (10 bodů) a na šestém pak NO NAME (9 bodů).

Nejlepším hráčem skupiny se stal Filip Křižka (CNC Produkt) s průměrem 226,10 bodu a nejlepší hráčkou Jana Irglová (Fabuland) s průměrem 226,16 bodu (počítá se celkový průměr ze základní části + finálový HD).

A tímto naše zpravodajství z FINÁLE A Letní Valašské Devítkové ligy končí a my bychom Vám chtěli poděkovat za Vaši účast v LVDL. V sobotu 29.9.2018 pak budeme držet palce našim zástupcům, CNC Produktu a Rychtářům ve velkém finále. Hraje se tradičně v centru Best Zličín a začátek je v 9:30 hodin. Těšíme se na Vás na dalších turnajích nebo jen tak na tréninku a hlavně, příští týden nám začíná podzimní část ABL.

Výsledky finálového HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb