Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Do regionálního finále postupují Bombarďáci, Rychtáři a NO NAME

Závěrečným 5. HD skončila v Xbowlingu ValMez v pondělí 7.5.2018 jarní část Valašské Ligy dvojic. Než se pustíme do celkového rekapitulování, shrňme v rychlosti poslední kolo, protože pro celkové výsledky bylo hodně důležité. Rychtáři (19 b.) a Bombarďáci (18 b.) potvrdili svá předchozí úspěšná kola a tím pádem i postavení v celkové tabulce.

Ovšem velká pozornost byla směřována především k poslednímu, třetímu postupovému místu. Ano, po 4. HD to vypadalo na souboj Rychtáři vs. Tweeners, jenže jak píšeme výše, Rychtáři nic takového nedopustili, ba naopak. Na tento boj tam bez jakýchkoliv skrupulí poslali NO NAME (5 b.). Ten měl den, že by více bodů neurval, kdyby hrál ještě asi i teď. Jenže podobně na tom byli i Tweeners (6 b.), kterým zřejmě důležitost okamžiku totálně svázala ruce a tak bylo prakticky 2 kola před koncem soutěže o všem rozhodnuto. Tím pádem vynikly týmy, které hrály do tohoto kola „druhé housle“. Candáti (15 b.) se najednou proměnili ze spících Línů obecných zpět na dravé ryby a čeřili vody. Ogaři (11 b.) zahráli konečně tak, jak se po celou dobu od nich očekávalo. Že budou tím týmem, který bude nečekaným loupežníkem soutěže, bohatým brát a chudým dávat. Andílci (10 b.) sice před začátkem večera počítali, kolik bodíků že by ještě potřebovali, ale bohužel, soupeři byli prostě tentokrát lepší.

A tímto jsme se tedy plynule dostali ke konečnému postavení týmů v tabulce. Bombárďáci (87 b.) zcela zaslouženě zvítězili a dostáli do slova a do písmene názvu svého týmu. Po 2. HD se usadili na špici tabulky a po zbytek soutěže nikomu ani nedovolili si na trůn sáhnout, natož posadit se na něj. Rychtáři (77 b.) museli hooodně zabrat, aby splnili svůj cíl, postoupit a to se jim také podařilo. Jasně potvrdili, že nějaká ztráta pár bodíčků po 1. HD ještě nedělá konečné výsledky. NO NAME (69,5 b.) naopak vytěžil z první čtyř kol vše, co se dalo a ani totální včerejší výpadek je nepřipravil o účast v Regionální Lize dvojic.

Tolik k těm nejlepším dvojicím. Tweeners (60,5 b.) jako jeden z největších a horkých favoritů si velké regionální finále bohužel nezahraje. První dva dny parádní, jenže závěrečné tři už jen zmar a smutek. Andílci (50 b.) na pátém místě již svou ztrátu z úvodního kola nedokázali dohnat. Vynikající výkon podali ve 4. HD, ale to bylo na soupeře bohužel málo. Candáti (45 b.) nám moc moc připomínají For Fun a všichni víme asi proč. Jeden den hrají jako z partesu a druhý den to vypadá, že hrají bowling poprvé. Tady je potenciál, který se jednou určitě prodá a bude vidět. Ogaři (27 b.) jako jeden z nejmladších týmů ve ValMezu si občas museli vzít zkušenější osobu na zklidnění a hned to bylo vidět na výsledcích a získaných bodech. Jen tak dál, pánové.

Jdeme na celkové statistiky. Králem ligy se stal jednoznačně Bombarďák Víťa Hasník. Z celkových 30 zápasů vybojoval 24 bodů a uhrál vynikající průměr 194,70 bodu. Nejvyšší hru 248 bodů předvedl Andílek Tonda Váňa. Tři zúčastněné ženy si to pěkně a spravedlivě rozdělily mezi sebou následovně. Nejlepší hráčkou s průměrem 174,54 bodu byla Ivanka Fojtíková (NO NAME), nejužitečnější se ziskem 16 bodů se stala Ája Kudělková(Bombarďáci) a nejvyšší hru 219 bodů předvedla Jindřiška Váňová (Andílci). Nejvyšší společnou týmovou hru zahráli vítězní Bombarďáci – 456 bodů.

Tímto nám končí reporty z jarní části Valašské Ligy dvojic. Zbývá jediné, připomenout postupujícím, že 1. HD Regionální Ligy dvojic se hraje v Bowlingu Jadran Frýdek-Místek v pondělí 18.6.2018 a odvety jsou na pořadu v našem centru Xbowling ValMez o týden později, v pondělí 25.6.2018. Začátky hracích dnů jsou vždy v 17:30 hodin. Díky všem za krásných pět hracích dnů Valašské Ligy dvojic.

Konečné výsledky a statistiky ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb