Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

DoDo Team a Psycho udávají tempo ve sk. A LDL Pardubice

Velmi dobrá zpráva pro hráče bowlingu v Pardubicích a jeho okolí, kteří svůj oblíbený sport chtějí hrát i v letních měsících. Celorepubliková Letní Devítková liga hlásí nový rodinný přírůstek, novorozeně se narodilo 28.6.2021 a jmenuje se Bowlingzone. A jak bývá v místním centru zvykem při ABL, pokud to jde, hraje v jeden den vždy více skupin. Do soutěže se přihlásilo celkem 18 týmů, takže nám to krásně vyšlo na 3 skupiny po 6 družstvech.

A my si nyní zrekapitulujeme úvodní HD skupiny A. V čele tabulky se usadily a tempo diktují dva týmy. Suverénní DoDo team (22 b.) a v těsném závěsu, s minimálním odstupem, Psycho (20 b.). Střed skupiny tvoří rovněž dvojice a to třetí Antik Brokeš (12 b.) a čtvrtí Bouráci Kostelec (10 b.). A aby se nám to nepletlo, tak o páté a šesté místo bojuje poslední dvojice týmů, Moris (6 b.) a Čmeláci (5 b.).

Ještě se podíváme na statistiky úvodního kola. Hráčem večera se stal Marek Mlynář (DoDo Team) s průměrem 241,40 bodu a nejvyšším náhozem 273 bodů. Plný počet 5 bodů pro své týmy vybojovali Pavel Dohnálek ml. (DoDo Team) a Linda Vondráčková (Psycho). Linda se stala také nejlepší ženou s průměrem 215,80 bodu. Týmové statistiky ovládlo družstvo Psycho s nejvyšším náhozem 716 bodů a nejlepším celovečerním průměrem 666,20 bodu.

Máme tedy za sebou historicky první hrací den Letní Devítkové ligy. K druhému kolu se v Bowlingzone Pardubice sejdeme ve středu 14.7.2021, začátek v tradičních 18:00 hodin. Těšíme se na Vás.

Výsledky 1. HD – ZDE

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb