Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Domácí doma poraženi dvojicí Nejezchleba, Soušek

Kvalifikaci na 10 her podle očekávání suverénně ovládli domácí favorité Mykola Fufalko s Ondřejem Suránem se součtem 2059, tedy s průměrem 205,9. Druzí za nimi se součtem 1902 skončili Dan Nejezchleba s Danou

Finále hrajeme na 8 her od nuly. Výkony všech byly celkem rozpačité, a tak Standa Nejezchleba s Milan Souškem chtěli ostatní trochu vyprovokovat hrou 234. Ale bez valného výsledku, čísla zůstávala i nadále celkem nízká. Kolja Fufalko s Ondrou Suránem zareagovali číslem 214. Zdálo se, že nabrali správnou motivaci k celkovému úspěchu. Ovšem ani sedmá jejich hra nebyla nic moc a tak se obuli do hry osmé. Bylo z toho 233.

1. místo: Stanislav Nejezchleba, Milan Soušek, 2. místo: Mykola Fufalko, Ondřej Surán, 3. místo: Anna a František Brokešovi. Nejvyšší hra 246 Kolji s Ondrou se dostává do přehledu rekordních her systémem Baker, který pro Českou Republiku vede pořadatel.

Zajímavý je po dnešním turnaji Roční žebříček. Po dnešku jsou na všech 3 hernách odehrány 2 turnaje a v každém centru zbývá odehrát poslední turnaj, na kterém budou vyhodnoceni nejlepší v daném centru. Po dnešku to jsou v Praze Inka Liebichová s Irčou Strakovou, v Pardubicích Jirka Klečka se Standou Nejezchlebem a v Brně Standa Nejezchleba s Milanem Souškem. Na zcela posledním turnaji 17.12.22 v Brně budou kromě brněnských vítězů vyhodnoceni i republikoví vítězové bez ohledu na centrum. A v tomto ohledu vedou Brokešovi se 164 body před druhým Koljou s Ondřejem (159) a třetími Markem s Michaelem (148 bodů),

Příští turnaj Baker CZ se měl podle plánu hrát 08.10.22 v Pardubicích, nicméně velký počet hráčů Bakeru CZ bude v této době na zahraniční bowlingové misi, takže termín bude změněn. Kdy se v Pardubicích bude hrát bude známo v nejbližších dnech, informaci samozřejmě ihned zveřejníme. Ode dneška je možné se již zapisovat i do posledního turnaje v Brně (17.12.2022). Tady se omlouváme za mystifikaci, na turnaji ohlášený termín 12.11.22 byl již dříve z organizačních důvodů změněn na 17.12.2022, tak si na to dejte pozor. Díky za pochopení.

Detailní Výsledkovou listinu, plný komentář, další fotky, jakož i kompletní historii Bakeru CZ najdete na stránkách turnaje ZDE. Tady je i Kaštanka Open a zcela nová Liga dvojic.

Výsledky turnaje – ZDE

Milan Soušek

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb