Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dominance Xbowling teamu Žižkov ta tam, vedení nikoli

Xbowling team Žižkov

Již druhý hrací den Letní Devítkové ligy na Xbowlingu Žižkov má za sebou po prvním prázdninovém dni i její skupina B. V období provozu již plně dovolenkového se sešla všechna účastnivší se mužstva, pouze Zelená síla jen ve dvou hráčích, naštěstí se uvolila pánům vypomoci v diváckém sektoru přítomná Lenka Málková, za což jí patří velké díky jejich i pořadatele.

Nic tak nebránilo odehrát další porci velice zajímavých i hodnotných duelů jednotlivých aspirantů postupu do nadstavbové závěrečné, již finančně dotované, fáze Letních devítkových klání a to jak skupin čistě Xbowlingovských, tak bychom zde mohli tušit i zástupce pro následné finále Celorepublikové, zabrousíme-li do (ne)daleké budoucnosti.

Nicméně večer samotný byl ve znamení lehkého ústupu z nastavené dominance přesto zatím ještě stále vedoucího Xbowling teamu Žižkov, byť hoši získali tento večer slušných 15 bodů do své sbírky, stejně tak, jako Poštovní express. Všichni však tentokrát v ústraní přikyvovali a pozastavovali se nad formou JB Miramare 1807, kteří dokázali získat 21 bodů a průměr 710, 60. Katapultovalo je to tak po polovině soutěže na pozici stříbrnou při zisku 34, 5 bodunáskokem 5 bodů před bronzovými Pošťáky a naopak deficitem již jen 3, 5 bodovým za vedoucím domácím Xbowling teamem Žižkov.

Za ten druhý hrací den největší statistické kousky předváděl Ladislav Švec, který absolvoval několikero naprosto vyrovnaných duelů s vysokými náhozy, s výsledky střídavými. Zajímavostí je, že jeho výborný celodenní součet odehraných her 1340 bodů alias průměr 268, 00 k dílčímu úspěchu nevedl, neboť leader Pražských šunek Ladislav Šimánek dokázal do svých statistik zapsat o pouhopouhé 4 body více a on je tím premiantem s průměrem 268, 80. Zřejmě mu k tomu dopomohla i „devítková“ 300, jíž byl tohoto večera po hříchu autorem jediným. Pachateli Nejvyššího družstevního počinku jsou poté zcela čekaně JB Miramare 1807 hodnoty 783 bodů.

V pořadí třetí hrací den je na pořadu za dva týdny a to klasicky v pondělí a sice 15. července od 19:00.

Výsledky a statistiky – ZDE

Váš Xbowling team – bowling Žižkov

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb