Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Drama ve finále dopadlo lépe pro Petra Horáčka

Květnového turnaje se účastnilo 36 hráčů. Z kvalifikace postupovalo do semifinále tradičních 24 nejlepších, ale před branou postupu 580 bodů, zůstali překvapivě hned dva hráči z desítky nejlepších v celoročním pořadí (Schönová, Procházka).

Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve losovaly a rozdaly nepostupujícím hráčům tréninkové hodiny, aby na příště, trochu po trénovali (obr. 3). Poté se losovaly účastnické ceny (obr. 4) a šlo se na semifinále.

V následném play-off semifinále uvízli z desítky nejlepších ještě Liebich, Schön, Liebichová a to znamenalo, že řádnou porci bodíků do celoročního pořadí si budou připisovat jiní hráči.

Petr Horáček byl jedním z nich. Začal výkonem 278 a víceméně vypadalo, že mu vítězství spadne do klína, jenže ouha… V druhé hře zahrál Petr 227 a musel trnout, jak zakončí druhou hru lídr letošního ročníku Josef Colon. Ten zahrál 221 + 227 a nakonec drama s rozdílem 6-ti bodů ve finále, dopadlo lépe pro Petra Horáčka. Třetí v pořadí se umístil Bohuslav Ondráček. Obsazení od čtvrtého do sedmého místa v „Šťastné sedmě“ bylo skoro stejné jako minulý měsíc. Umístili se zde: Marta Völfelová, Antonín Matějka, Jiří Dubina a Pavel Kafka. Výsledky turnaje ZDE

V celoročním pořadí, si upevnil pozici na prvém místě Josef Colon a vede s 365 body. Na druhém místě je nově Marta Völfelová s 279 body a na třetím Pavel Kafka s 273 František Liebich body. Z TOP 10 zmizel Zbyňda Procházka a vrátil se Bohuslav Ondráček. Kompletní žebříček celoročního pořadí ZDE

FOTOGALERIE:

1 - tři nejlepší celkově (zleva Colon, Horáček, Ondráček)
2 - hráči z šťastné sedmy a nejlepší žena (zleva Kafka, Völfelová, Matějka, Dubina)

3 - výherci tréninkových poukazů na Mantu (zleva Kubíčková, Schön, Novotná)

4 – výherci účastnických cen (zleva Liebichová, Mára, Vlčková)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb