Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dušan dotahuje Pepu!

Na předposlední letošním turnaji se nás sešlo 17 a tak opět všichni měli zajištěný postup do semifinále a první dva z kvalifikace i jisté finále. Všichni hlavní favorité už tušili, že tohle byla takřka poslední příležitost udělat nějaké změny v celoročním pořadí. Vedoucí Pepa Colon nasadil v kvalifikaci vysokou laďku a rovným náhozem 900 ji vyhrál! Rovnou do finále z druhého místa s ním postupovala, dnes výborně hrající, Anežka Lencová.

Ostatní museli projít přes semifinálové KO, které ale nepřineslo žádné překvapení na úkor některého z favoritů.

V první veledůležité hře finále na Pepu dolehla tíha okamžiku a výsledek pouhých 181 ho odsunul do role pozorovatele. Vedení se s velkým náskokem ujala trojice Kovařík DušanLencová Anežka a Zmatlík Václav. Všichni dosáhli náhozu pres 240 a tak je prakticky už je stěží někdo mohl ohrozit.

Druhou hrou 261 sice Pepa vykřesal ještě jiskřičku naděje, že by někdo s vedoucí trojice mohl případně zaváhat, ale nestalo se tak, a tak na Pepu zbyla nechvalně proslulá “bramborová medaile”.

Pořadí na prvních třech místech se po druhé hře už neměnilo a tak s krásným výsledkem 501 vítězí Dušan Kovařík, před druhou Anežkou Lencovou 476 a třetím Václavem Zmatlíkem 461Václav navíc k tomu hodil už v semifinále nejvyšší nához dne 288, za který si odvezl cenu za nejvyšší nához turnaje -HRABAL SEKT brutod sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal.

Všem vítězům gratulujeme! Mezi medailisty byly rozděleny tradiční medaile a price money v hodnotě 500 - 300 - 200Kč.

Poslední letošní turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 16.12. Tentokrát bude na programu i vyhlášení výsledků celé série, losování koule a mobilního telefonu a předání věcných cen! K tomu všemu navíc bude připraveno i bohaté pohoštění. Ještě stále není rozhodnuto a dva největší rivalové Dušan Pepa mají šanci na vítězství v celém ročníku. Dušan potřebuje získat na Pepu alespoň 5 bodů a to mu na 100% jistotu může zabezpečit pouze vítězství v turnaji. V jiném případě bude muset čekat jak se umístí Pepa. Mají to tedy oba ve svých rukách! Přihlásit se můžete nahttps://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry_main.php?lang=cz&id_turnaj=1264. Celkový stav série najdete nahttps://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete nahttps://www.bowlingweb.cz

StSem & DuKo

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb