Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Dušan Závladský vítězem 10. BBO devítky Strikeland

1. - 3. místo

V neděli 31.3. se v Chomutově za účasti 49 hráčů konal 10. turnaj BBO devítky Strikeland. Kvalifikaci ovládl Dušan Závladský (1079), po odstoupení Jirky Borovce postupoval jako poslední do semifinále Kája Šípek (853) a z Desperada Zdenka Pláničková, Ondra Heligr, Vláďa Hübst a Dáša Stulíková. V semifinále bylo potřeba zahrát na tři hry součet 690 a právě tolik měla na kontě Zdenka Pláničková, následné finále pak bylo přehlídkou vysokých výkonů, pro umístění na bedně bylo nutné zahrát na tři hry průměr minimálně 266 a dokonce hráč na osmém místě měl finálový průměr 250. 

Vítězem 10. turnaje se stal Dušan Závladský (855), druhé místo vybojovala Zdenka Pláničková (809) a třetí Vlasta Ševčík (798), všichni tři byli zároveň nejlepšími seniory turnaje. V desítce nejlepších se dále umístili Ondra Heligr (781), Vašík Kordulík ml. (777), Michal Janovský (764), Petr Heligr (752), Štěpán Heligr (750), Toník Nahodil (747) a František Kubík (746). Ceny pro tři nejlepší ženy převzaly Zdenka Pláničková, Sváťa Závladská a Dáša Stulíková a zkrátka nepřišli ani junioři Vašík Kordulík ml., Matěj Musil, Martin Bula, Eliška Bulová a Ema Ondráčková. Během turnaje padlo celkem 12 třístovek: Toník Nahodil (2x), Štěpán Heligr, Vojta Plánička (v reentru), Jirka Stulík, Ondra Heligr, Petr Heligr, Martin Křížek, Sváťa Závladská, Michal Janovský, Vlasta ševčík, Dušan Závladský. Krůček od čisté třístovky byl v kvalifikaci Jirka Stulík, ale dvanáctý hod mu nevyšel a bylo z toho „jen“ 297, ale v semifinále si dal alespoň devítkovou. Zde je fotogalerie a BBO video.

Děkujeme jako vždy personálu Strikelandu za vše, Svátě a Dušanovi Závladským za fotky a hráčům za účast a super atmosféru.

11. BBO devítka Strikeland se koná 28.4., přihlásit se můžete ZDE. V případě obsazenosti vámi vybrané rundy se přihlaste jako náhradníci, obsazovačku pravidelně aktualizujeme.

V Chomutově se na vás budeme v dubnu těšit také 10.4. na BBO dvojicích a 21.4. na BBO tour (předehrávka 17.4.).

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb