Finálový turnaj Pot Cupu zná své vítěze

Nejlepší hráči turnaje

V sobotu  23.10. byl v  herně BowligSky Ostrava  odehrán  závěrečný 3.turnaj 3.ročníku bowlingové série   POT CUP .

Do 3. turnaje zasáhlo opět 36 hráčů a atmosféra byla  výborná. Po odehrání finálového turnaje byly povětšinou rozdávány věcné ceny a hlavní cenou pro vítěze 3.ročníku  byla bowlingová koule v hodnotě 2 800 Kč, kterou věnovala firma bowligservis od Ládi Kuruce, kterému patří poděkování za podporu tohoto turnaje.

Nejlepší ženu turnaje z minulého turnaje  obhájila Jana Boučková z Třince. Třetí příčka patří Milanu Rejdovi z Orlové, který narušil suverenitu třineckých hráčů, kteří už posbírali zbývající umístění druhé místo patří Janě Boučkové a první místo vybojoval  Jaroslav Kubiczek.  Celkovým vítězem 3.ročníku Pot Cupu se stal Kaňa Michal.