Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Formprojekt si jde pro postup do Finále A

Ve středu 3.8.2022 odehrála v centru Xbowling ValMez svůj třetí hrací den také skupina B prázdninové týmové soutěže, Letní Valašské Devítkové ligy. Po minulém kole jsme psali, že zřejmě třetí kolo nám napoví, které týmy si zahrají Finále A a které následně Finále B. No, nějak se nám skupina ne a ne pořádně roztrhnout.

Ale aby to nevyznělo tak, že žádný tým není postup blíže, tak to zase ne. Vedoucí Formprojekt (18 b. – celkem 48,5 b.) sice opět zaspal start kola, ale facka od Star Teamu jej zřejmě nakopla, vyhrál zbylé čtyři zápasy, zvítězil v tomto večeru a na prvním místě tabulky má k dobru na nejbližšího pronásledovatele 5,5 bodu. Hlavně náskok 12,5 bodu na čtvrtý tým tabulky mu již opravdu otevírá dveře do Finále A.

Kladnou zápasovou bilanci (3:2) měl tentokrát již pouze jeden mančaft a to Republika (16 b. – celkem 43 b.). V praxi to pak znamená, že i ona má z aktuálně druhého místa velice blízko do finálové skupiny o postup na Devítkovou Ligu Mistrů. A pak nám to tam bublá jako v papiňáku. Mezi třetím a pátým družstvem tabulky je rozdíl pouhého 3,5 bodu, což je de facto jeden vzájemný zápas. O vyrovnanosti navíc svědčí fakt, že nejen tyto tři týmy měly stejnou zápasovou bilanci 2:3, ale stejně na tom byl i šestý tým kola či tabulky. Takže o všem opravdu rozhodne až poslední, čtvrtý hrací večer. Do něj půjdou tyto čtyři týmy v následujícím pořadí. Třetí je aktuálně tým Za řekou (10 b. – celkem 37,5 b.), stále čtvrtý zůstává Hell team (12 b. – celkem 36 b.) a šanci samozřejmě má i pátý Star Team (10 b. – celkem 34 b.). Zřejmě pouze šestý Black horse (9 b. – celkem 26 b.) to již má asi spočítané a zahraje si tak Finále B.

A ještě statistiky třetího kola. Hráči večera se stali zástupci Hell teamu Radek Capil s velmi pěkným průměrem 249,60 bodu a Nela Capilová s průměrem 198,00 bodu. 4 body pro své týmy vybojovali Radek Capil, Žaneta Pořízková (Republika) a Radek Novák (Formprojekt). A konečně nám padla také dlouho očekávaná třístovka a jejím autorem se stal Karel Orság (Za řekou). Do týmových statistik se zapsal nejvyšším náhozem 748 bodů Formprojekt a nejlepší celovečerní průměr 647,60 bodu zahrál Hell team.

Z 3. hracího dne LVDL skupiny B je to vše. K závěrečnému 4. kolu se v Xbowlingu ValMez sejdeme za 14 dní, ve středu 17.8.2022, začátek v tradiční 18:00 hodin. Díky všem za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou. Třeba na Letním poháru, v kterém nabízíme, jako každé prázdniny, speciální zvýhodněnou cenu.

Výsledky 3. HD - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Bowling bazar 2
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb