Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Hned úvodní HD LVDL rozdělil skupinu A na dva tábory

3TÝM

Ve středu 3. července 2019 odstartovala v Xbowlingu ValMez prázdninová Letní Valašská Devítková liga a jako první odehrála svůj úvodní hrací den skupina A. Papíroví favorité neshořeli na troud a okamžitě začali sbírat potřebné body k postupu do FINÁLE A.

Mezi tuto trojici favoritů zařadila sázková kancelář 3TÝM, Fabuland a Pivoně. Všechny tři týmy alespoň jednou klopýtly a výsledkem je vzácná vyrovnanost na prvních třech místech. 3TÝM (18 b.) po úvodní prohře s Fabulandem již nezaváhal a po stíhací jízdě se dokázal v posledním zápase vydrápat až na vedoucí pozici. Druhý Fabuland (17 b.) měl vše ve svých rukou, jenže škrt přes rozpočet mu udělala především prohra s Triogasem. Po úvodních třech zápasech na tom byli nejlépe Pivoni (17 b.), ale nezvládnuté závěrečné dva zápasy je posunuly až na třetí místo. V druhé polovině tabulky je na čtvrtém místě osamocen Valdefor (11 b.). Ten to má velmi zajímavé, když ztrácí na vedoucí trojici 6 bodů a naopak na své pronásledovatele má náskok 5 bodů. Těmi jsou Team Triogas a Hangár (oba 6 b.).

A máme tady statistiky úvodního kola. Co se týče užitečnosti, tak tu máme hned 6 hráčů, kteří získali 4 body. Všechna jejich jména jsou ve statistikách dne. Hráčkou večera se stala Janča Irglová (Fabuland) s průměrem 244,20 bodu a nejvyšším náhozem 296 bodů. Mezi muži zahrál nejlepší průměr 242,00 bodu Franta Mlčák (3TÝM). Vedoucí pozici potvrdil 3TÝM nejvyšším náhozem 745 bodů a také nejlepším průměrem, krásných 683,83 bodu.

Máme za sebou úspěšný a pohodový úvodní večer Letní Valašské Devítkové ligy skupiny A. K druhému kolu se sejdeme v Xbowlingu ValMez za 14 dní ve středu 17. července 2019. Příští středu 10. července 2019 má naplánován svůj úvodní večer skupina B. Díky za krásný letní bowlingový večer a těšíme se brzy na viděnou.

Výsledky a statistiky - ZDE

Váš Xbowling Team – bowling ValMez

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb