Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Horal řádil na Mantě …

 

Na dubnový turnaj přijeli bronzoví medailisté z MČR seniorských dvojic Mára, Colon a přivezli ukázat i vybojované medaile z proběhlého šampionátu. Startovní pole bylo velmi nabité, především díky svěžímu „větru z hor“, na postup bylo zapotřebí 595 bodů. Bohužel i dubnový turnaj provázely drobné technické problémy ve strojovně a časový chod turnaje byl o něco dělší.

Po kvalifikaci se v mazací pauze nejprve rozdaly třem vylosovaným nepostupujícím hráčům tréninkové hodiny. Tentokráte si tréninkové Manta poukazy odnesli Palan, Tichý, Vlčková. Poté se losovaly účastnické tři malé pivní sety a šlo se opět losovat, tentokráte nasazení pro semifinálové duely play-off. Los byl tentokráte hodně krutý a postavil proti sobě řadu lídrů, kteří se tak nedostali do finále.

Finálovou část turnaje v cestě na post nejvyšší okořenil devítkovou třístovkou „Horal“ Pavel Skalický a po zásluze zvítězil. Na druhém místě stanula Renáta Košatová a třetí místo „na bedně“ vybojovala Danica Kafková. Výsledky turnaje ZDE.

ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí se pěkně proměňuje. Nově vede Renáta Košatová s 259 body, na druhé místo se nově probojovala Danica Kafková (242b) a třetí v pořadí je též nově Antonín Matějka (240b). Žebříček a body po čtvrtém turnaji ZDE. 

PS: Příští turnaj se hraje 16.5.2018, aktuální obsazovačku a volná místa naleznete zde.

FOTOGALERIE:
1.- tři nejlepší celkově (zleva Kafková, Skalický, Košatová)

2.- bronzoví medailisté z MČR seniorských dvojic Colon, Mára

3.- TOP 10, hráči umístění 4 až 10. místě (zleva – Drážný, Liebich, Matějka, Mazzaferro, Colon, Liebichová, Bejdl)

4.- výherci účastnických cen (zleva Petrželová, Tichý, Holinková)

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb