Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ján Ďaďo poprvé vítězí na Ulici

ULICE V-group má za sebou odehraný osmý turnaj z letošní série a poprvé se odečítalo nebo opravovalo. Na srpnový turnaj si našlo cestu 23 hráčů a bojovalo se v kvalifikaci o 20 postupových míst. Nejlépe si vedl Ivan Kober a v zádech měl Irenu Sopkovou a Janu Novotnou.

Finálovým blokem 3 her prošel nejlépe Ján Ďaďo, který po výkonech 279, 288, 256 i s záporným handicapem -22 přesvědčivě zvítězil. Druhé místo vybojoval Ivan Kober, na třetí pozici se umístil Vladimír Krucký. Do „šťastné sedmy“, kde jsou hráči umístění na 4 až 7. místě se vtěsnali: Jan Ambrož, Jana Novotná, Pavel Štafa, Jakub Selnekovič. Umístění na turnaji a podrobné výsledky s pozičními body jsou ZDE.

CELOROČNÍ POŘADÍ, dostává správné „grády“, neb v sérii se počítá sedm nejlepších umístění. Na prvních dvou místech se nic neměnilo, protože oba hráči odečítali, naopak ostatní je dohání. Vede Gabriela Malcová s 450 body, Viktor Schön s 418 body zůstává druhý, ale na třetí místo se vydrápal Ivan Kober s 408 body. TOP 10-ku opustili Pavel Javůrek a Katka Malcová a nově zde jsou Ján Ďaďo a Pavel Štafa. Kompletní žebříček s body v celoročním pořadí ZDE.

PS: Příští turnaj se hraje 6. září, obsazovačka je již otevřena na www.obsazovacky.cz

FOTOGALERIE: 
1 - tři nejlepší celkově (zleva Krucký, Ďaďo, Kober)
2 – hráči ze šťastné sedmy (zleva Ambrož, Novotná, Selnekovič, Štafa)

3 – výherci V-Group poukazů (zleva Hulešová, Červinka, Šmídová)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb