Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Ján Ďaďo vítězí na závěrečném speciálu

Dvanáctý turnaj na Vbowlingu Kladno, byl závěrečným speciálem s vyhodnocením letošní série, kterou letos ovládla Gabriela Malcová (celkové pořadí série ZDE). Hrálo se 12. prosince za účasti 27 hráčů a po kvalifikaci se mimo vyhodnocení hráčů umístěných v TOP TEN 2017, předávala ještě věrnostní hráčská cena (2500,-Kč).

Nejprve se losovaly tři poukazy na občerstvení, které putovaly k triu z Notaxa (Kvasnička, Švec, Maleca poté zmiňovaná věrnostní hráčská cena. Ta si vybrala „šampionku“ letošní série Gabrielu Malcovou s 11 účastmi.

V kvalifikaci se hrálo o základní poziční body do finálové části. Nejlépe zahrál Tomáš Liebich, Jana Schönová a Alena Sovová. Dobrou výchozí pozici ve finále zužitkovala Jana Schonová, která se umístila druhá, před Ondrou Kvasničkou. První pozici si na své konto připsal Ján Ďaďo. Do „šťastné sedmy“, kde jsou hráči umístění na 4. až 7. místě se vtěsnali: Andrej Paračka, Petr Horáček, Viktor Schön a Kateřina Malcová. Podrobné výsledky listopadového turnaje s pozičními body jsou níže v přílohách. Výsledky turnaje a konečné pořadí s pozičnímy body ZDE.

PS: Nový ročník začíná 31.1.2018, obsazovačka na lednový turnaj je již otevřena na www.obsazovacky.cz.

FOTOGALERIE:

1 – TOP TEN partička hráčů z letošní série ULICE (zleva dole: Švec, Malec, Malcová K., stojící Liebich, Javůrek, Kober, Schön, Paračka, Ďaďo, Malcová G.)

2 - tři nejlepší celkově na prosincovém turnaji (zleva Ďaďo, Schönová, Kvasnička)

3 – výherce věrnostní hráčské ceny Gabriela Malcová

4- hráči z prosincové „šťastné sedmy“ umístění na 4. až 7. místě (zleva Horáček, Malcová K., Paračka, Schön)

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb