Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jana a Marek Irglovi si zopakovali zářijové vítězství

1. - 3. místo

Listopadové Valašské dvojice připadly na dušičkovou neděli s datem 4.11.2018 a v naší aréně Xbowling Valmez jsme v tento památný den přivítali k tomuto příjemnému turnaji  krásný počet 12 dvojic. Ty se rozdělily do 3 rund a zvlášť v poslední rundě bylo jako obvykle o zábavu dobře postaráno a i když nepadala velká čísla, na dobré náladě účinkujících to žádné stopy nezanechalo.

Vítězem se tentokráte způsobem start – cíl stali Janča a Marek Irglovi (1117 bodů) a podruhé tak letos vybojovali prvenství na tomto oblíbeném turnaji. Na další místa na bedně si brousilo zuby více dvojic, ze kterých se v druhém bloku her vykrystalizovaly tři dvojice, a mezi nimi se nakonec rozhodlo. Druhé místo vybojovali Maruška Hermanová s Radkem Šoborou (1077 bodů), když je první nepovedená hra tak nažhavila a nakopla, že je ve finále vynesla až takhle vysoko.  Třetí skončili Nela Capilová s Tomášem Helešicem (1061 bodů), jenž zlepšeným závěrem odsunuli na 4. místo dnes trápící se Áju Kudělkovou s Rosťou Sousedíkem (1024 bodů). Páté místo obsadili Ládíci Krusberský s Filipem (1008 bodů), kteří se opět umístili na výsluní v Top šestce. No a tu uzavřeli železní mužové Valašských dvojic Mira Příleský s Radkem Skýpalou (992 bodů).

V celkovém pořadí série je po listopadovém turnaji situace následující. 1. místo Ája Kudělková s Rosťou Sousedíkem (253 bodů), 2. místo Eva Stašová s Pavlem Varhaníčkem (236 bodů) a 3. místo Nela Capilová s Tomášem Helešicem (194 bodů). V jednotlivcích je první Rosťa Sousedík (255 bodů), druhá je Ája Kudělková (253 bodů) a o třetí místo se dělí Eva Stašová Pavlem Varhaníčkem (oba 236 bodů).

A tímto naše zpravodajství z listopadových Valašských dvojic končí a my se již těšíme na MASTERS Valašských dvojic, které je naplánován na neděli 2.12. 2018. Tento turnaj je dvojnásob bodovaný, tak se nezapomeňte včas přihlásit. Mějte se hezky a těšíme se na Vás.

Výsledky turnaje - ZDE

Průběžné pořadí série ke stažení - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb