Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jára Větrovský vítězem BBO vánočního turnaje

1. - 3. místo

Po vánocích zavítalo do Strikelandu na 11. turnaj BBO tour Chomutov (vánoční) 90 hráčů, z toho 28 žen, 15 juniorů/juniorek do 18 let a 19 seniorů/seniorek nad 60 let. V kvalifikaci byl nejlepší Zdeněk Žabka (902) a jako poslední dle pořadí postupovala do semifinále Monika Šteffková (717), z Desperada se probojovali Jára Vokurka, Andrej Paračka, Jana Šípková a Jaruška Kadlecová. 48 semifinalistů si zahrálo tři hry a 24 lepších šlo do finále, také na tři hry. Vítězem vánočního turnaje se stal s padesátibodovým náskokem Jára Větrovský (733), navíc byl oceněn za nejvyšší nához turnaje (286). Druhý skončil Vašík Kordulík ml. (688) a třetí Vlasta Ševčík (670). V desítce nejlepších se dále umístili Honza Kolář ml., Petr Horáček, Dáša Stulíková, Štěpán Heligr, Vláďa Horňák, Andrej Paračka a Milan Šteffek st.. Zde je fotogalerie a BBO video.

Další ocenění 11. turnaje:

Nejlepší ženy: Dáša Stulíková, Monika Šteffková, Anička Breindlová

Nejlepší senioři: Vlasta Ševčík, Dáša Stulíková, Vláďa Horňák

Nejlepší junioři: Vašík Kordulík ml., Matěj Musil, Martin Bula

Všichni ostatní junioři

Výkonnostní kategorie A – J: Štěpán Heligr (A), Jára Větrovský (B), Vašík Kordulík ml. (C), Dáša Stulíková (D), Monika Šteffková (E), Matěj Musil (F), Jana Šípková (G), Anička Chotěnovská (H), Harald Schelle (I), Milan Habuda (J).

Celoroční pořadí po 11. turnaji (v žebříčku figuruje 185 hráčů a zde je desítka nejlepších): Petr Heligr (756 b), Toník Nahodil (747 b), Ondra Heligr (726 b), Vašík Kordulík ml. (720 b), Štěpán Heligr (717 b), Martin Křížek (709 b), Anička Breindlová (699 b), Sváťa Závladská (679 b), Dušan Závladský (665 b), Vláďa Horňák (656 b).

Poděkování partnerům: Strikeland Chomutov, Kompek, Pilsner Urquell, ČPP, AŽD, Jirka Květoň, Abdul Kassas, Ivanka Kordulíková, Bob a Iva Ondráčkovi, Vláďa Horňák, Sváťa Závladská, Heligrovi, Anička Breindlová a další, kteří se jakýmkoli způsobem podílejí na chodu BBO turnajů.

Samozřejmě dík patří i Svátě Závladské, která po celý den pilně fotografovala a také Láďovi Pecháčkovi a Olince Sedláčkové, kteří byli po celý turnaj k dispozici se speciální akcí a hráčům dopřávali klasickou masáž zad a šíje, kterou hojná část hráčů, ale i personálu využila. Už nyní máme přislíbenou jejich účast i na 12. BBO turnaji 27. ledna.

Děkujeme všem za účast a super pohodovou povánoční atmosféru, přejeme krásného Silvestra v roce 2019 jen to nejlepší. V lednu se na vás budeme ve Strikelandu těšit na 7. BBO devítce 6.1. (předehrávka 3.1.), na BBO dvojicích 23.1. a na 12. BBO tour 27.1.  (předehrávka 25.1.), kde se bude hrát také o poslední body do celoročního žebříčku. Zde je obsazovačka.

BBO team

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb