Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jaromír Makovec ovládl další Strašnickou devítku

1. - 3. místo

Ke konci měsíce se na Xbowlingu Strašnice odehrála další Strašnická devítka, které se zúčastnilo 33 hráčů. V kvalifikaci dnes přes 1000 bodů nikdo nehodil, ale nejblíže tomu byl vítěz kvalifikace, jakým se stal MatějkaAntonín se ziskem 984 bodů a postoupil tak přímo do finále. Spolu s ním do finále postoupil ColonJosef, MakovecJaromír jaký dal hned první hrou 300 a dostal tak cenu za nejvyšší nához a posledním postupujícím se stal ŠvecLadislav, který ale své místo ve finále přenechal a do finále šel tak místo něho JindřichMartin.

Po kvalifikaci se začalo od nuly v semifinále a tam nejlépe zahrál ŠvecLadislav, který získal 503 bodů. A na opačném konci posledním postupujícím se stal LoněkDaniel se ziskem 381 bodů.

Před finále si každý hráč vybral dráhu na, které odehrál poslední dvě hry turnaje a tyto dvě hry zahrál nejlépe MakovecJaromír, který dnešní turnaj vyhrál se ziskem 541 bodů. Na druhém místě skončil GurgulLukáš se ziskem 521 bodů a na třetím místě skončil ŠvecLadislav506 body.

Hráčům blahopřejeme k dosaženým výsledkům, děkujeme za účast na dnešním turnaji a budeme se na Vás těšit na další devítce, jaká se bude konat 21.5.2019.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

Průběžné společné pořadí – ZDE

Váš Xbowling team Strašnice

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb