Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jiří Vrážel využil neúčasti dvojnásobné vítězky

Ve dnech 8. a 9. března 2019 proběhl v Praze na Best Bowlingu pod záštitou firmy STORM na dlouhém mazacím modelu třetí turnaj ze série STORM open. Turnaj byl tentokráte méně obsazen neb chyběla řada lídrů a boj o finanční odměny na prvních třech místech (20000 Kč, 2. místo 10000 Kč, 3. místo 7000 Kč) začíná být hodně zajímavý. Nebojuje se jen o finanční odměny, ale také o bowlingové koule za umístění v TOP 10 a o tři bowlingové koule soutěží ještě junioři.

V startovním poli únorové kvalifikace se představilo 55 hráčů a bojovalo se o 29 postupových míst. Přímou cestu do finále si vybojovalo 5 vítězů kvalifikačních rund (Vrážel, Nejezchleba, Čížek, Homola, Černík) na postup z kvalifikace do semifinále bylo zapotřebí celkem 766 bodů ze čtyř her (podrobné výsledky kvalifikace zde).

semifinále se bojovalo o 11 postupových míst, která doplňovala konečný seznam šestnácti finalistů. Zde o sobě dávali vědět Jaromír Malec, Libor Soukup a Michal Včeliš, kteří byli v popředí postupujících, poslední postupující musel mít na svém kontě 784 bodů (podrobné výsledky semifinále zde).

Ve finále , stejně jako v kvalifikaci zářil Jiří Vrážel, zahrál 230, 211, 213 a s náskokem 23 bodů zvítězil před Alešem Synkem. Bitvu o třetí místo při shodnosti 619 bodů rozhodoval handicap, který rozhodl ve prospěch Lukáše Homoly.

Další ocenění ve vedlejších kategoriích si na svá konta připsali:

- Nejlepší hráč výk. kategorie P190, Stanislav Nejezchleba

- Nejlepší žena, Irena Straková

- Nejlepší junior a hráčka výkonnostní kategorii P165 – Tereza Strejcová

- Podrobné výsledky a celkové pořadí březnového turnaje ZDE.

- ŽEBŘÍČEK celoročního pořadí zde.

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb