Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Vrážel st. nejlepším hráčem 6. turnaje BBO tour Chomutov

1. - 3. místo

Na 6. turnaj série BBO tour Chomutov se v neděli do Strikelandu sjelo 79 hráčů, kteří bojovali nejen o 40 postupových míst a vítězství ve svých výkonnostních kategoriích, ale i o body do celoročního žebříčku.

Po páteční předehrávce se v čele kvalifikace usadil junior Toník Nahodil (902), po první nedělní rundě ho vystřídal Michal Janovský (924), ale i ten byl posléze překonán, když v poslední rundě skvěle zahrál Abdul Kassas (928). Dle pořadí postupoval jako poslední do semifinále Martin Bula (737) na 40. místě, protože se několik hráčů ze zdravotních či pracovních důvodů dalšího postupu vzdalo. V Desperadu si účast vybojovali Marta Černá, Dan Burda, František Kubík a Libor Mazal. Po třech semifinálových hrách jsme se rozloučili s polovinou hráčů, mezi kterými nechybělo i několik favoritů a dvacítka nejúspěšnějších si to rozdala na dvě hry ve finále. Nejlépe si vedl Jirka Vrážel st., který po náhozech 257 a 217 a se součtem 476 kuželek v turnaji zvítězil. Druhé místo obsadil šikovný Toník Nahodil (467), jehož celodenní průměr byl 229,89 a třetí Sváťa Závladská (464), která snad konečně prolomila smolné období. V desítce nejlepších se ještě umístili Milan Šteffek st. (459), Petr Holubčák (455), Michal Janovský (452), Martin Soukup (423), Dušan Závladský (405), Pepa Chudoba (402) a Jirka Stulík (402). Zde je FOTOGALERIE, do které jako vždy přispěla Sváťa Závladská, děkujeme. A tady je BBO video.

Další ocenění:

Vítěz kvalifikace: Abdul Kassas

Nejlepší ženy: Sváťa Závladská, Lucka Kubelková, Dana Soukupová

Nejlepší senioři nad 60 let: Dušan Závladský, Pepa Chudoba, Jirka Stulík

Nejlepší junioři do 18 let: Toník Nahodil, Eliška Brychová, Martin Bula

Nejvyšší nához: 267 – Martin Soukup

Cena útěchy: Kája Růžička (po operaci pravé ruky hrál levou)

Kategorie A-J: Milan Šteffek st. (A), Jirka Vrážel st. (B), Sváťa Závladská (C), Jára Bárta (D), Dana Soukupová (E), Libor Mazal (F), Eliška Brychová (G), Bára Márová (H), I nebyla zastoupena, Dan Burda (J).

CELOROČNÍ POŘADÍ po 6. turnaji:

Série je právě v polovině, do celoročního žebříčku se započítává 8 nejlepších bodových zisků z 12. Z prozatím 132 účastníků jsou průběžně v desítce nejlepších tito: Toník Nahodil (515 b), Sváťa Závladská (480 b), Dušan Závladský (476 b), Martin Křížek (471 b), Oto Szakos (456 b), Abdul Kassas (453 b), Vláďa Horňák (446 b), František Kubík (446 b), Martin Soukup (436 b), Pepa Chudoba (424 b).

Poděkování: rádi bychom opět poděkovali partnerům turnaje – Pekárně Kompek, pivovaru Prazdroj a Michalovi Svobodovi za finanční sponzorství, Svátě za fotky a samozřejmě celému osazenstvu chomutovského Strikelandu a hráčům, že dorazili, bylo to opět fajn.

Sedmý turnaj série se koná 8. října s páteční zvýhodněnou předehrávkou 6. října 2017 - obsazovačka ZDE. A pokud nebudete vědět, co dělat na státní svátek 28. září, přijeďte do Chomutova na 3. BBO devítku Strikeland. Budeme se na vás těšit.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série - ZDE

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb