Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Jirka Vrážel vítězí v Chomutově na 11. turnaji BBO tour

1. - 3. místo

 

Jedenáctý, předposlední bodovaný turnaj série BBO tour Chomutov pod patronací plzeňského pivovaru Pilsner Urquell a pekárny Kompek, navštívilo ve Strikelandu 72 hráčů, z toho 19 žen, 14 seniorek a seniorů nad 60 let a 11 juniorek a juniorů mladších 18 let. Hrálo se na obtížnějším modelu, ale pár nejšikovnějších dokonce dosáhlo průměru přes 200. Jedním z nich byl i vítěz kvalifikace Petr Heligr (933), jako poslední postupovala do semifinále po odstoupení Libora Soukupa Marta Černá (726) a z Desperada Jára Vokurka, Andrej Paračka, Jana Šípková a Ivanka Bočanová. V semifinále bylo potřeba pro další účinkování v turnaji zahrát na tři hry 548 kuželek včetně handicapu. Ty měl na kontě Dan Burda, ale protože je všestranný sportovec a pospíchal na jiný zápas, finále musel oželet a místo něj dostal šanci Michal Janovský (538). Ve finále už první hrou 262 zaskočil soupeře Jirka Vrážel, ve druhé přidal 244 a se součtem 514 a náskokem 68 kuželek zvítězil. Druhé místo vybojoval Ondra Heligr (446) a třetí junior Toník Nahodil (432). V desítce nejlepších se dále umístili: Ríša Soukup, Jirka Stulík, Dušan Závladský, Jirka Vácha, Petr Heligr, Andrejka Mazalová a Dáša Stulíková. Cenu pro nejlepší ženu turnaje převzala teprve třináctiletá Andrejka Mazalová, nejlepším seniorem byl Jirka Vrážel, nejlepším juniorem Toník Nahodil a cenu za nejvyšší nához 265 převzal Vlasta Bobek. Zde je FOTOGALERIE a BBO video.

Další ocenění:

Nejlepší ženy: Andrejka Mazalová, Dáša Stulíková, Sváťa Závladská

Nejlepší senioři: JIrka Vrážel, Jirka Stulík, Dušan Závladský

Nejlepší junioři: Toník Nahodil, Andrejka Mazalová, Vašek Kordulík ml.

Ostatní junioři: Martin Bula, Eliška Brychová, Matěj Musil, Eliška Bulová, Michal Bukovický ml., Kristián Talaš, Klára Bukovická, Marcelka Eisnerová

1. nepostupující do semifinále: Eliška Brychová

1. nepostupující do finále: Míra Oliva

Cena útěchy: Marcelka Eisnerová

Výkonnostní kategorie A-J: Ondra Heligr (A), Jirka Vrážel (B), Ríša Soukup (C), Jirka Vácha (D), Andrejka Mazalová (E), Marek Zýka (F), Dan Burda (G), H nebyla zastoupena, Martin Bula (I), Matěj Musil (J).

CELOROČNÍ POŘADÍ po 11. turnaji: Oto Szakos (728 b), Toník Nahodil (726 b), Jirka Stulík (675 b), Sváťa Závladská (675 b), Petr Heligr (674 b), Dáša Stulíková (659 b), Abdul Kassas (656 b), Pepa Chudoba (643 b), Martin Křížek (643 b), Martin Soukup (641 b). Kompletní žebříček je v příloze. Rozdíly nejsou vysoké, rozhodne 12. turnaj a šanci umístit se v desítce celoročně nejlepších mají i další, třeba Jirka Vrážel, Ondra Heligr a Milan Šteffek - ti budou body pouze přičítat.

Děkujeme partnerům turnaje: Strikelandu Chomutov, pivovaru Pilsner Urquell, pekárně Kompek, ČPP, AŽD, fotografce Svátě Závladské a dalším.

Budeme se na vás těšit na 12. turnaji série 4. března (zvýhodněná předehrávka ve čtvrtek 1. března 2018 - obsazovačka zde.

Výsledky turnaje – ZDE

Průběžné pořadí série – ZDE

 

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb