Expres zprávy

Nejbližší akce

Kontakty

  • tel: 608 862 698
  • mail: info@bowlingweb.cz
  • web: www.ablweb.cz
  • web: www.bowlingweb.cz

Partneři

Josef Colon opět na trůnu

 

Na třetím turnaji Chodovské devítky v roce 2019 se na Chodovském SB Centru sešlo 19 bowlerů a tak postup do semifinále měli téměř všichni zajištěn a jen jediný si musel vytáhnout pomyslného “Černého Petra”. Přes síto semifinále se z lepší dvanáctky nedostala pouze Kateřina Strnadová.

Finále se neslo v jasné režii vítěze kvalifikace Josefa Colona. V první hře dosáhl nejvyššího náhozu ve finále 231, které mu zajistilo průběžné vedení a to si v druhé hře pohlídal opět vysokým náhozem 221 (celkem 452)Pepa se tak stal po zásluze vítězem březnové devítky! Druhé místo vybojoval velmi dobře hrající Jirka Kotjužanský, který se snažil Pepu po celé finále dohnat, ale marně (440). Budiž mu útěchou krásné druhé místo! Třetí místo, po těsném souboji s Jakubem Šarišským (417), urval pro sebe Petr Vrba (425), jenž se tak ocitl po druhé za sebou “na bedně”. Díky tomu se také Petr ujímá vedení v celoročním pořadí!

Cenu za nejvyšší nához turnaje - HRABAL SEKT brut od sponzora nejvyššího náhozu vinařství Hrabal si odvezla Antonín Matějka, který už v kvalifikaci hodil 298!.

Všem medailistům gratulujeme! Mezi první tři byly rozděleny tradiční price money v hodnotě 500-300-200Kč.

Další turnaj Chodovské 9 je jako vždy v neděli, a to 5.5.2019. Přihlásit se můžete na http://www.obsazovacky.cz/turnaje/entry.php?lang=cz&id_turnaj=1264&rand=343376075. Celkový stav série najdete na http://chodovskadevitka.webnode.cz/ a bodování do žebříčku Firotour najdete na http://www.bowlingweb.cz

Výsledky

Sdílet na facebooku
Facebook
X-shop
Bowling Marketing
sportovní hry
BowlingWeb